teisipäev18. juuni 2024

Vaimustus riigist pani Tanja sealset keelt õppima

26. juuni 2023
Autor
Tiiu Sommer

Tanja, kes oma äsjast sünnipäeva nimetab kavalalt «30+kogemused», andis ümmarguse tähtpäeva puhul üle kahe ja poole aasta välja uue laulu «Millal veel». Esmakordselt jõudis see elavas ettekandes kuulajateni just raadio Elmar hommikuprogrammis «Ärka, kaunis maa!».

Uus lugu sündis ootamatult kõigest kuu aega tagasi. Roki peal kasvanud Tanja Mihhailova-Saar ütles, et ta on küll kontsertidel rock-lugusid laulnud, kui mitte kunagi varem kirjutanud. Nüüd tõotab ilmavalgust näha sarnases võtmes album, sest nagu lauljatar kinnitas: «Ma tahan kirjutada, rääkida inimestele midagi läbi oma muusika!» See on olnud pikalt tema väike unistus ja nagu laulusõnadki julgustavad: «Millal veel, kui mitte praegu?»

See lühike fraas aitab Tanjat ka argielus, sest kui vahepeal ei viitsi näiteks meilile vastata või koristada, tasub endalt küsida «Millal veel?» ja see toimib väga hästi. Asjad saavad kiirelt tehtud!

Sama küsimust esitades hakkas naine õppima itaalia keelt. «Alati pärast reisi mõtlen ma jälle, et see keel on nii ilus, tahaks rohkem aru saada ja natukenegi rohkem rääkida, aga ei tee midagi! Sel aastal tulin taas Itaalia reisilt ja hakkasin lihtsalt omal käel õppima. See on uus ja väga põnev ettevõtmine, pean kindlasti tagasi minema praktikat tegema,» lausus Tanja rõõmsalt.

Kuula siit lõbusat jutuajamist koos uue lauluga ja saa teada, mitu kontserti Tanja jaanipidustuste ajal viie päevaga anda jõudis:

26. juuni 2023
Author
Tiiu Sommer