teisipäev18. juuni 2024

Uue suursõu «Tähtede täht» saatejuht Jüri Butšakov jagab hea enesetunde saladusi

8. märts 2023
Autor
Tõnu Tamm
tonu.tamm@duomedia.tv

Nädalavahetusel külastas raadio Elmar saadet «Mitte ainult muusikast» auhinnatud telenägu Jüri Butšakov. Koos saatejuht Karl Gustav Adamsooga võtsid nad ette huvitava ja südantsoojendava teekonna Butšakovi isiklikku ja tööellu, mis on täis põnevust, huumorit ja mõtestatud tegevusi.

Tele-ekraanilt võib Butšakov näida tõelise ekstraverdina, kes igal võimalusel hulljulgetest olukordadest püüab osa saada. Tegelikult soovib aga hinnatud telesaatejuht veeta oma kvaliteetaega siiski rahulikult oma perekonna seltsis. Tema tõeline hingepaitus on pühapäeval perekeskis veedetud hetked, kust ei puudu ka omavalmistatud pannkoogid.

Endise spordiajakirjanikuna teab Butšakov hästi, millist rolli omab hea enesetunde saavutamiseks distsipliin ja läbimõeldud tegevused. «Olen kõrvalt jälginud, kuidas spordivaldkonna professionaalid asju teevad – päevakava on paigas,» räägib ta.

Saatejuht lisab, et äärmiselt oluline on puhkamine ja õigesti söömine, et kogu päevaks jaguks energiat ja värskust. «Ma ei söö enne saate salvestusi väga palju süsivesikuid, et ei tekiks mingisugust unisust. Kui tunnen, et olen lõuna ajal natukene rohkem väsinud, siis üritan 10-20 minutit maha istuda, eemale saada, et kiirelt oma akud ära laadida.»

Tänavune kevad on tegusa saatejuhi jaoks eriline, sest sel telehooajal saab tema kanda suursuguse muusikalise võistluse «Tähtede täht» saatejuhi roll. Suurejooneline sõu toob kokku kaheksa armastatud Eesti artisti, kes võtavad omavahel mõõtu eri muusikažanrites, et selgitada välja parimatest parim.

«Loodetavasti saab see saade olema täpselt selline või isegi parem, kui ma ette kujutan, sest potentsiaali on tohutult,» avaldab Butšakov põnevusega.

Tähtede esitusi hakkab kommenteerima kolmeliikmeline žürii, kuhu kuuluvad muusikaprodutsent Andrei Zevakin, lauljatar Lenna Kuurmaa ja terava keele poolest tuntud muusik Mihkel Raud. Butšakov loodab, et saade pakub lisaks muusikalisele võistlusele ka verbaalseid lahinguid.

Millised on aga Jüri enda lemmikud muusikažanrid ja kui hästi tal viisipidamine välja tuleb, kuula täispikast intervjuust:

8. märts 2023
Author
Tõnu Tamm
tonu.tamm@duomedia.tv