neljapäev23. mai 2024

ÜLLAS TEGU! Boris Lehtlaan annetab juba aastaid teenitud raha lastehaiglale

6. veebruar 2023
Autor
Tõnu Tamm
tonu.tamm@duomedia.tv

Eile külastas raadiot Elmar legendaarne laulumees Boris Lehtlaan, kes tähistab peagi oma 77. sünnipäeva. Estraaditäht üllatas raadiokuulajaid, kui rääkis, et on juba 15 aastat annetanud kogu oma teenitud tasu Tallinna lastehaiglale.

Laulja sõnul jõuab esituste kasutamiste eest laekunud raha haiglale automaatselt. «Tuhanded eurod tulevad paari aasta tagant kokku ja laekuvad otsekohe lastehaiglale, ja nii ka pärast minu surma,» selgitas Lehtlaan.

Heategevus on olnud lauljale südamelähedane tegevus juba lapsepõlvest saati, mil ta aitas endast nooremaid ning seisis kiusajatele vastu. Muusikakarjääri jooksul on ta varemgi oma esinemistasusid üllal eesmärgil ära kinkinud.

Oma argipäevi sisustab legendaarne estraaditäht agaralt tervisesporti tehes ning enam väga laval üles astuda ei soovi. «Ma ei tahagi enam palju esineda. Teen seda ainult siis, kui väga vaja – suured kontserdid näiteks». Laulja austajad ei pea aga kurvastama, sest hästi planeeritud ja heategevusele suunatud sündmustel esineb ta siiski. «Mulle meeldib, kui on orkester ja rohkem esinejaid. Sellistel tingimustel lähen hea meelega igale poole,» lisab Lehtlaan.

Kuula täispikka intervjuud Boris Lehtlaanega siit:

6. veebruar 2023
Author
Tõnu Tamm
tonu.tamm@duomedia.tv