kolmapäev19. juuni 2024

Üks tegus päev iseendale ehk kuidas tuua oma ellu rohkem positiivsust ja helgeid mõtteid?

8. november 2021
Autor
Raadio Elmar

Raadio Elmar hommikuprogrammis rääkis ambitsioonikas Edu Akadeemia koolitaja ja ettevõtja Roland Tokko. Mees korraldab 11. novembril tasuta koolituspäeva, et tuhandetele osalejatele jagada positiivseid ideid, entusiasmi ja suurepärast energiat! Sündmuse esinejate hulgas on muuhulgas Jaan Aru, Kristi Saare, Uku Suviste, Epp Kärsin, Peep Vain, Ott Kiivikas ja Julia Beljajeva! Kuula ja loe järele!

Kiirete argitegevuste juures on lihtne mõelda, et «küll ma nädalavahetusel puhkan ja aja maha võtan». Raadio Elmar hommikuprogrammis «Ärka, kaunis maa!» rääkisime Edu Akadeemia eestvedaja Roland Tokkoga, kes tegi juttu ühest sellisest puhke- ja koolituspäevast, mis aitab osalejate ellu tuua häid ideid, lõõgastust ja ohtralt positiivseid mõtted. Ja mis kõige tähtsam, päev aitab kindlasti aja maha võtta ning fookuse suunata kõige olulisemale - iseendale.

Mees tegi juttu, millal ta ise töö ja muude kohustuste kõrvalt korralikult puhata sai. «Viimati puhkasin pikemalt augusti alguses, võtsin terve nädala iseendale! Sõitsin linnast välja ja võtsin aega, et vaadata peale, mis mu elus hetkel toimub. Tahtsin mingil moel rohkem selgust saada,» märkis ta.

«Tänases olukorras toimub palju muutuseid, pidevalt on uued situatsioonid. Seega on hea võtta elus hetki, et vaadata...kuhu ja kuidas edasi liikuda. Sellest mõttest kasvas mul idee, et korraldada veidi suurem avalik sündmus ehk virtuaalne koolitus, mis kannab nime «Päev iseendale»,» sõnas mees.

Koolitus leiab aset 11. novembril. Tokko selgitas, miks just Edu Akadeemia sellise ettevõtmise eest hoolitseb. «Meil on tunne, et eriti tänases päevas on vaja jagada positiivset energiat! Tore on saada head innustust ja seda kõike Eesti oma ala tipptegijatelt,» sõnas ta.

«Varasemalt oleme Eestisse toonud maailma mastaabis suuri tegijaid. Korraldasime nimelt kohaliku suurima füüsilise koolituspäeva - toona oli peaesinejaks Robin Sharma, kes on ühtlasi «Munk, kes müüs oma Ferrari» raamatu autor. Hetkel on mõistagi füüsilise sündmuse korraldamisel omad komplikatsioonid. Nii otsustasimegi teha virtuaalse koolituse ja esinejateks kutsuda Eesti parimad tegijad. Nimekiri on muidugi muljetavaldav,» avaldas Tokko.

Esinejate hulgas on muuhulgas näiteks Jaan Aru, Uku Suviste, Kristi Saare, Epp Kärsin, Peep Vain, Ott Kiivikas ja Julia Beljajeva. Sündmus on kõikidele osalejatele tasuta. «Meil on sündmuse korraldamisel suur soov - tahame anda inimestele positiivset hoogu ja uut hingamist. Hea on ammutada ju uusi väärtuslikke ideid teistelt inimestelt,» rääkis Tokko.

«Mis seal salata, paljude inimeste mõtted on igapäevaselt negatiivsed. Lisaks sellele, enamik neist mõtetest on eelmise päeva mõtted. Kui kuulata teiste inimeste perspektiive ja uusi vaateid, on sul võimalik tuua uusi ideid ka enda ellu...seda just positiivses suunas,» arvas mees.

Tokko lubab koolitusel osalejateni tuua parimad võimalikud tööriistad ja teadmised. «Need on eeldused selleks, et sinu sees saaksid toimuda muutused. Kuid selleks, et muutused saaksid toimuda, on sul vaja reaalselt midagi ette võtta. Uusi teadmisi tuleb oma elus rakendada,» rääkis ta.

«Esimese kahe ööpäevaga registreerus koolitusele üle 10 000 inimese. Eesmärgiks on koguda 11 111 osalejat ja sündmus ise kestab 11 tundi. Ootame neid tuhandeid inimesi, et siis koos luua positiivset energiat enda sees ja ümber,» sõnas korraldaja Roland Tokko raadio Elmar hommikuprogrammis «Ärka, kaunis maa!». Ürituse veebileht asub SIIN.

Kuula täispikka intervjuud:

Show image
Elmari hommikujutt
8. november 2021
Author
Raadio Elmar