esmaspäev17. juuni 2024

Selgus Pearu Pauluse lemmiklaul 2 Quick Starti repertuaarist

10. aprill 2024
Autor
Katre Nael
Sotsiaalmeedia ja erilahenduste toimetaja

Suurt juubeliaastat tähistava 2 Quick Starti solist Pearu Paulus jagas Elmari hommikuprogrammis mälestusi bändi esimesest esinemisest ning arutles selle üle, kuidas inimesed tänapäeval pidutsevad. Loomulikult avati saladuseloor ka värskelt loolt „Kohe selgeks sai“.

Pearu meenutas, et ansambli 2 Quick Start esimene esinemine toimus klubis Piraat. „See esimene kontsert oli märgiline just selle poolest, et ma mäletan, kuidas oli veebruarikuu ja väga külm ilm ning lumetuisk,“ meenutas muusik. Paulus tunnistas, et jõudis mõelda, kuidas taolise ilmaga keegi kohale ei tule ning kui lõpuks klubi rahvast täis, oli ta tõeliselt üllatunud. „See oli tõesti asi, mis ei unune,“ rääkis mees.

“Räpp on hetkel hästi popp aga mulle tundub, et inimesed võtavad kogu muusikalist paletti mõnusalt, on väga vastuvõtlikud igale stiilile ja ei krimpsuta nina. Kui lugu on hea, minnakse tantsima ja 2 Quick Starti publik on nooruslik, tore ning lõbus,” rääkis Pearu. „Uus lugu kõlas ka meie juubelikontserdil ja inimesed laulsid kaasa,“ rõõmustas ta. Lugu “Kohe selgeks sai” valmis puhkpilligrupile mõeldes. „Et neil oleks midagi seal laval teha ka,“ lisas Paulus.

Seda, missugust lugu Pearu 2 Quick Starti repertuaarist kõige meelsamini täna laulab, saad teada siit:

10. aprill 2024
Author
Katre Nael
Sotsiaalmeedia ja erilahenduste toimetaja