kolmapäev19. juuni 2024

Sandra ja Jalmar Vabarna koos lastega Marokos: sõitsime liivaluidetel lumelauaga

13. detsember 2022
Autor
Raadio Elmar

Raadio Elmar hommikuprogrammis «Ärka, kaunis maa!» käisid külas Sandra ja Jalmar Vabarna. Abielupaar tegi juttu, kuidas nad kolmeks nädalaks lastega Aafrikasse läksid. Lisaks rääkisime ka ansambli Trad.Attack! uuest plaadist.

«Meie naudime seda kaunist talveilma väga...võibolla ka seetõttu, et olime hiljuti kolm nädalat Eestist ära, Marokos. Tulla tagasi sellisesse talveilma, on megaäge kogemus,» lausus Sandra Vabarna raadio Elmar hommikuprogrammis.

Vabarnad veetsid Marokos aega aktiivselt, tundes siirast rõõmu nii kliimast kui ka kohalikest vaatamisväärsustest. «Käisime näiteks kõrbes, koos kahe lapsega bussis! Sõitsime seal kohapeal düünides ehk liivaluidetes. Ilusad vallid, kuid mitte lumest vaid liivast. Isegi lumelaua peal olime,» lisas Jalmar Vabarna.

«Veel novembri lõpus kelgutas meie nelja-aastane poeg liivaluidete peal. Nädal aega hiljem olime juba Kassitoomel ja kelgutasime Eestimaa lumel,» naeris Sandra Vabarna.

Vabarnad lisasid, et ansambel Trad.Attack! avaldab peagi uue albumi. «Uus helikandja tuleb välja märtsi lõpus. Tegemist on põneva materjaliga, meiega teeb kaasa palju külalisi. Aprillis läheme sellega tuurile, üle Eesti ja viisteist maakonda,» rääkis Jalmar Vabarna.

«Plaadi pealt ilmus ka singel, nimi on «Keera». Laulus keevad kaasa mitmed meie sugulased. Tegemist on seto-leelo töölauluga,» lausu Sandra Vabarna raadio Elmar hommikuprogrammis «Ärka, kaunis maa!».

Kuula täispikka intervjuud SIIN:

Show image
Elmari hommikujutt
13. detsember 2022
Author
Raadio Elmar