neljapäev23. mai 2024

Raadio Elmar tiimi uus liige Karl Gustav Adamsoo: väikesest peale olen kandnud endaga kaasas unistust saada ühel päeval saatejuhiks

18. jaanuar 2022
Autor
Raadio Elmar

Raadio Elmar programmis on pühapäeviti uus meelelahutussaade, mis kannab pealkirja „Mitte ainult muusikast“. Tunni sees heidame pilgu külalise põnevatele ja aktuaalsetele tegemistele, inspiratsiooni leiukohtadele, muusikaeelistustele ja ka tulevikumõtetele. Meil on hea meel seoses sellega tutvustada Elmari uut saatejuhti Karl Gustav Adamsood. Palusime Karl Gustavil vastata mõnele isiklikule küsimusele, tutvu tema vastustega SIIN!

Miks raadio?

Sest mulle anti see suurepärane võimalus! Ja ma olen väga tänulik ja õnnelik selle eest! Olen tegelikult juba väikesest peale kandnud endaga kaasas unistust saada ühel päeval saatejuhiks. Kuna ma olen suur muusika kuulaja, siis raadio mängib minu elus väga suurt rolli. Franz Malmsten, kellega ma tegin oma esimese intervjuu Elmaris, ütles väga tabavalt: “Mind paelub raadio juures see, et ma mitte kunagi ei tea, mis sealt järgmisena tuleb.” See peab täiesti paika - mitte kunagi ei ole raadiot kuulata igav. Tekib justkui hasart, mis ei lase lõpetada - äkki tuleb veel midagi head!

Sinu hobid?

Mulle tohutult meeldib laulda. Iseasi on loomulikult see, kas kellelegi meeldib seda laulmist üldse kuulata. Aga enda rõõmuks ma ikkagi laulan päris palju (tervitan siinkohal naabreid). Muusika mängib üldse minu igapäevaelus hästi palju rolli. Igatahes enne varahommikust kohvi on mul juba kõrvaklapid kõrvas ja iga päev lõpeb täpselt samamoodi. Lisaks veedan üldse väga palju aega looduses, see aitab jälle kuidagi kõigel paika loksuda. Muid hobisid vist väga ei ole, aga väga igav ei ole ka veel hakanud.

Lemmikpaik maailmas?

Mul on kaks lemmikpaika maailmas, mõlemad asuvad Lõuna-Eestis. Üks on minu sünnilinn Tartu, kus on minu pere (tervitan siinkohal ema ja isa!). Teine on Valgemetsa küla, mis asub Põlvamaal - seal asub mul suvekodu, kus ma katsun jälle fookuse elus paika loksutada. Sageli on lihtsalt selleks vaja minna sinna, et tõmmata tuure maha ning rohkem mõelda, vähem rääkida.

Sinu iidolid?

Kui ma olin väike, siis see oli Robbie Williams - ma tahtsin olla sama kihvt mees kui tema. Nüüd, kui ma peaksin olema nagu suuremaks kasvanud, siis mitte midagi ei ole teha - need on vanemad. Ma olen nendelt väga palju õppinud. Hästi suurteks eeskujudeks on ka inimesed, kes on kümne küünega enda unistustest kinni hoidnud, seda väljakutsetest hoolimata. See on uskumatu, kuidas ümbritsevad inimesed saavad meid inimestena muuta-mõjutada. Head inimesed võivad teha Sinuga imesid.

Mida ootad sellelt aastalt?

Ma peaksin ütlema unistuste täitumist, aga üks minu suur unistus nüüd ongi juba aasta alguses täitunud - olla saatejuht. Ma ootan sellelt aastalt rohkem, et me üksteisega paremini läbi hakkaks saama - rohkem kuulamist ja mõistmist. Ma usun, et see ei tee kellelegi meist paha. Rohkem polegi nagu vaja.

Kuula Karl Gustavi esimest saadet SIIN. "Mitte ainult muusikast", saatekülaline Franz Malmsten:

Show image
Mitte ainult muusikast
18. jaanuar 2022
Author
Raadio Elmar