kolmapäev19. juuni 2024

Piret Krumm: „Rock and roll teeb naised nooreks ja mehed veel mehelikumaks"

20. jaanuar 2024
Autor
Katre Nael
Sotsiaalmeedia ja erilahenduste toimetaja

Laupäeval oma 35ndat sünnipäeva tähistanud Piret Krumm veetis õhtu lähedaste seltsis kihisevat jooki nautides ja saunatades. Millega on näitlejanna aga viimastel kuudel tegelenud ning miks tuleb süüa teha armunud olekus, selgus eilses hommikuprogrammis.

9.veebruaril esietendub Estonia Rahvusooperis lavastus „Kabaree“, milles näitlejanna Piret Krumm peaosa mängib. Naine tunnistab, et just seetõttu on ta viimasel ajal kuulanud pigem etendusega seotud muusikat, kuid samas usub Krumm, et muusika aitab meil kõigil elada. „Näiteks rock and roll on vabaduse heli, see teeb naised nooreks ja kõik mehed väga mehiseks, sest selles on mingi magneetiline jõud,“ teab naine rääkida.

Näitlejanna jagas jutuajamises ka oma suurt kirge söögitegemise vastu. Ta usub, et lisaks teistele loomingulistele tegevustele on ka toidu valmistamine hea viis loovuse valla laskmiseks. „Süüa tuleb teha armunud olekus, siis tulevad kõige paremad maitsed esile,“ räägib Krumm. Ta lisab, et see mõte kehtib ka teistes eluvaldkondades, kus armununa kõik kuidagi hoogsamalt läheb.

Seda, millal ja kellega Piret Krumm oma järgmise stand-up etenduse lavale plaanib tuua, kuula siit:

20. jaanuar 2024
Author
Katre Nael
Sotsiaalmeedia ja erilahenduste toimetaja