kolmapäev19. juuni 2024

Otsime vabariigi kõige romumat raadiot

29. juuni 2023
Autor
Raadio Elmar

Võitja on selgunud. Raadio foto saatis meile Elina. Palju õnne!

Võidupilli fotot saad vaadata siin.

Intervjuud võitjaga saab kuulata siin.

Raadio Elmar otsib Eesti kõige romumat raadiot. See võib olla tõeliselt ürgne pill, mille sees elavad ämblikud. Või siis hoopis mõni uuem raadio, mis kogemata ehitusel segumasinale liialt lähedale sattunud. Mida koledam raadio, seda parem! Oluline on, et see ikka veel mängiks.

Kampaania vältel ootame raadiokuulajate pilte oma kõige romumatest raadiotest, mis võivad välja näha tõeliselt räsitud, kuid kõigest hoolimata siiski veel raadiosagedusi üles leiavad ja mängivad. Kui Sinu kodus kirjeldatud masin olemas on, siis saada pilt elmar@elmar.ee ning sinu vana romu võib tuua sulle uhiuue ning tipptasemel raadio.

Kõige rajumate raadioromude pildid paneme kogu Eestile vaatamiseks üles Elmari Facebooki ja Instagrami lehtedele. Lisaks helistavad Elmari saatejuhid piltide saatjatele, et nende romukeste saatuse kohta rohkem teada saada. 

Kampaania periood: 03.07.2023 - 17.07.2023

Tee nii: Tehke oma raadioromust foto ja saatke see aadressil elmar@elmar.ee. Fotosid ootame kuni 14. juulini ja konkursi lõpuks (17. juulil) valib žürii ühe ja kõige romuma raadioromu. Selle omanikku premeerime täiesti uue ja tasemel raadioga.

Peaauhind: Roberts Radio Stream 94i on mõnusas suuruses kaasaskantav raadio. Selle raadio abil saab kuulata nii FM-sagedust, DAB ehk digijaamu ja ka internetijaamu, valid ise, kas Elmar on sinuga FMi lainepikkustel, digiraadios või hoopis internetis. Digitaalselt ja internetis saab selle raadioga kuulata lisaks ”Elmari Tantsuõhtu” erikanalit. Ja kui sellest kõigest veel väheks jääb, ühildub see masin ka Spotifyga. 

Auhinnad: Lisaks loosime pildisaatjate vahel lohutusauhindadena välja 5 komplekti eksklusiivseid Elmari suveasju, mille seast võib leida nii Elmari lõikelaudu, võrkpalle kui ka saunalinu!

JA NÜÜD OMA RAADIOROMUSID PILDISTAMA!

29. juuni 2023
Author
Raadio Elmar