neljapäev23. mai 2024

OLLIE teiste artistide kontsertidel ei käi: «mulle meeldib olla lava peal, mitte lava ees»

9. mai 2023
Autor
Gregory Landrat
Sotsiaalmeedia ja erilahenduste toimetaja

Meelelahutuslikus saates «Mitte ainult muusikast» käis külas tänavuse Eesti Laulu finalist Oliver Mazurtšak ehk OLLIE. Rääkisime lähemalt noore muusiku elufilosoofiast, unistustest ning saime teada, mis on muusika tegemise juures tema jaoks kõige raskem.

Oma vaba aja veedab Oliver eelkõige stuudios ja muusikat kirjutades. Muusika tegemise juures on kõige raskem osa noore muusiku sõnul aga järjepidevus: «Enamik päevad on sellised, kus ei tule mitte midagi. Hästi raske on hoida ennast motiveerituna, aga peab endale meelde tuletama, et see on okei ja lõpuks võib tulla just see kullatükk.»

Kuigi oma tuntuse pälvis ta väga suures osas tänu Eesti Laulu konkursile, ei ole see tulnud ilma pingutusteta ning artistina on ta end pidanud üles töötama. «Kui ma veel eriti tuntud ei olnud, oli kindlasti raskem raadiotesse ja telesse saada, pidin ennast ise peale pressima. Ma usun, et artistiks olemisel on see isegi ainuõige, et kui sa pole iseennast töötanud nii kaugele, et raadiotel oleks kasulik sind külla kutsuda, siis ega sind ei kutsutagi,» sõnas Mazurtšak. «Kui sa oled ise piisavalt palju vaeva näinud selleks, et sind ise igale poole kutsuma hakatakse, on palju ägedam,» usub noor laulja.

Saime ka teada, mis on need 2 tähtsat põhimõtet, mille järgi OLLIE oma elu elab. Mis need on? Kuula siit:

9. mai 2023
Author
Gregory Landrat
Sotsiaalmeedia ja erilahenduste toimetaja