kolmapäev19. juuni 2024

Multitalent Artjom Savitski oma uuest singlist ja mitmekülgsest elust

22. veebruar 2023
Autor
Tõnu Tamm
tonu.tamm@duomedia.tv

Muusik Artjom Savitski rääkis hiljuti raadio Elmar saates oma argipäevast ja loomingust, sealhulgas oma uuest singlist «7:59AM». Intervjuus paljastas ta, et tegutseb igapäevaselt sotsiaalmeedia, muusika, ürituste korraldamise ja helitehnikaga.

Värske laul on saanud inspiratsiooni hommikustest ärkamistest ja märkamistest, suhete purunemisest ja tõdemusest, et kui aeg kahe inimese vahel on läbi, tuleb edasi liikuda. Laulja selgitas, et pealkiri «7:59AM» tuli sellest, et inimesed saaksid aru, et tegemist on ikkagi hommikuse ajaga. Laulu sõnu aitas seada räpipundi 5MIINUST liige Põhja-Korea, kelle idee oli panna laulu pealkirjaks kellaaeg. «Kell 8 on tüüpiline argipäeva tööinimese ärkamise kellaaeg,» ütles Savitski.

Lisaks rääkis laulja, et tema jaoks on oluline püstitada eesmärke, et elus üha rohkem saavutada ja olulised asjad tehtud saada. Artjom tänas ka kõiki oma fänne, kes on läbi aastate tema muusikat kuulanud ja talle kaasa elanud. Ta lubas, et peagi on tulemas veel uut ja värsket muusikat.

Kuula täispikka intervjuud ja Artjom Savitskiga SIIT:

22. veebruar 2023
Author
Tõnu Tamm
tonu.tamm@duomedia.tv