kolmapäev19. juuni 2024

Mitmekülgne popartist Anne Loho teeb iga päev tänuväärset tööd

16. jaanuar 2023
Autor
Tõnu Tamm
tonu.tamm@duomedia.tv

Raadio Elmar saadet «Mitte ainult muusikast» külastas armastatud laulja Anne Loho, kes rääkis oma igapäevategemistest ja põnevatest tulevikuplaanidest. Muuhulgas selgus, et lisaks muusikakarjäärile peab ta täiskohaga äärmiselt vastutusrikast ametit.

Ligi 20 aastat lavalaudu vallutanud lauljatar Anne sõnul otsustas ta kolm aastat tagasi teha midagi sootuks teistsugust ning asus tööle hooldekodusse. Loho räägib, et töö hooldajana on teda palju õpetanud ning pannud elu hoopis teise pilguga vaatama. «Kui varem tundus, et surma-teema on hirmutav, siis tegelikult see ongi ju elu osa. Ma ei ole eriti tugev kaastunde avaldaja, aga sellega ma pean seal tegelema,» lisab laulja.

Saatejuht Henri Laumets uuris, mis on küll laulja ilu ja nooruse saladus – on see tervislik ja mitmekesine toitumine või hoopis eriline rituaal? «Tegelikult üks saladus mul on, aga ma ei julge seda öelda, siis ostetakse poed sellest tühjaks,» jääb laulja saladuslikuks.

Kui tuua välja üks kindel muusikapala, mis teeb teda alati rõõmsaks, siis Anne sõnul on see kindlasti nimekaimu Anne Veski hittlugu «On lahe atmosfäär» ehk «Hea tuju laul». Saates selgus veel, kes oli noorena Loho lemmikartist, kellesse oli ta suisa hullupööra armunud.

Kuula täispikka intervjuud Anne Lohoga SIIT:

16. jaanuar 2023
Author
Tõnu Tamm
tonu.tamm@duomedia.tv