kolmapäev19. juuni 2024

Miks peale staarisaate võitu võttis Antiga ühendust kuulus Türgi artist?

19. detsember 2023
Autor
Katre Nael
Sotsiaalmeedia ja erilahenduste toimetaja

Värske Superstaar Ant lubas Elmari hommikuprogrammis, et võidusingel tema viimaseks eestikeelseks looks ei jää. „Muidugi tuleb veel eestikeelset muusikat, see oligi eesmärk. Ma ei tulnud siia lihtsalt superstaaritiitlit võitma ja ühte eestikeelset lugu välja andma, et siis Türki tagasi sõita“.

Detsembrikuu esimesel pühapäeval aset leidnud „Eesti otsib superstaari“ finaal kroonis selleaastaseks võitjaks Ant Nurhani. Staar tunnistas, et saate võit täitis tema pikaaegse unistuse ning ta naudib praegust elurütmi kiiretest ja väsitavatest päevadest hoolimata.

Ant jagas oma kõhklusi võidusingli algse formaadi osas: „Alguses, kui me demo kätte saime, siis ma kohe mõtlesin, et see lugu on nii naiselik ja ma ei olnud kindel, kuidas see meeslauljale sobiks. Kui me Soomes seda lugu salvestamas käisime, siis salvestasime kõik seal kordamööda ja see produtsent oli nii lahe vend ja kui lõpp-produkt tuli, kuulasime me seda mikseeritud, masteeritud varianti ja siis ma ütlesin, et okei, mina pean selle asja võitma. Kui see oleks kellegi teise singlina välja tulnud, siis oleksin ikka kade olnud küll. Õnneks võitsin ja minu kallid sõbrad, kes selle loo samuti sisse laulsid, kuulavad minu lugu raadiost ja nad rõõmustavad koos minuga.“

Kuula siit, miks võttis 10 miljoni jälgijaga Türgi artist Antiga ühendust:

19. detsember 2023
Author
Katre Nael
Sotsiaalmeedia ja erilahenduste toimetaja