neljapäev18. juuli 2024

Merlin Miido sõnul on eestlaste kodude suurim miinus kardinate ja vaipade puudumine

22. veebruar 2023
Autor
Raadio Elmar

Kanal 2 saate „Kodud rahaks“ särtsakas ja plahvatuslike ideedega sisekujundusvõlur Merlin Miido jagas raadio Elmar hommikuprogrammis oma mõtteid ja soovitusi kodude hubasemaks muutmisel.

Mille järgi üldse ära tunda, et peaks midagi oma kodus ette võtma ja tegudele asuma? Ja kuidas seda kõike teha kui pole head ideed ega eriti ka raha ning ise tegemise oskust ka napib? Merlin Miido sõnul tuleb tegutsema asuda siis, kui end enam oma kodus mugavalt ei tunne ja hinges on tunne, et saab paremini. „Kui ikka tõepoolest on asi nii hull, tuleks väljaspoolt abi otsida, näiteks sõprade või pereringist. Aga minu kogemus on näidanud, et üks nendest võimalustest on inimesel ikka olemas,“ sõnas Miido. „Alustada tuleks sellest, et vaadata mis teeks kodu hubasemaks, mugavamaks ja praktilisemaks.“

Kõige suuremaks puuduseks peab Merlin seda, et uuemates kodudes puuduvad kardinad ja vaibad: „Minu poole pöörduvad inimesed, kes tahavad oma kodud hubasemaks muuta ja kardinad ja vaibad on esimene asi, mis seda aitavad parandada,“ lisab Miido.

Kas tapeet on eilne päev ja kuidas suhtub Merlin hüper-super moetrendidesse nagu näiteks mattrohelised köögid, mis kõikidel vahepeal pidid olema? Kuidas on ta harjunud oma uue rolliga, mis on toonud tuntuse teleekraanilt?

Seda kõike kuula intervjuust Merliniga SIIT:

22. veebruar 2023
Author
Raadio Elmar