neljapäev23. mai 2024

Margus Vaher armastab rahulikku jaanipäeva: soovin ainult pere ja head grilli

21. juuni 2022
Autor
Raadio Elmar

Margus Vaher rääkis raadio Elmar hommikuprogrammis jaanipäeva tähistamisest ning oma suvistest ettevõtmistest. Mis on jaanipäeva lemmiktoit ning asendamatud meelistegevused? Muuhulgas oli juttu sellest, et mees korraldab juulikuus meeleolukat vestlusõhtut «Mida mehed naistele ei räägi?». Kõik valgustkartvad teemad kistakse kapist välja ja lahatakse rabavalt otsekohesel moel. Kuula ja loe SIIN!

Margus Vaher lubab meeleoluka õhtu jooksul meestel kõik saladused hingelt ära rääkida ning seda loomulikult ainult selleks, et pärast neile öelda, kuidas asjad tegelikult on. Miks mehed teinekord asjadest aru ei taha saada ning miks naised just nii teevad, et mehi närvi ajada.

«Praeguseks oleme teinud ära juba üle 180 show! Nüüd on kavas päris suur muudatus. Oleme siiamaani laval olnud vaid meeste trioga - mina, Jesper Parve ja Eero Spriit. Jesper Parve võttis südame rindu ja ütles meile ei. Ta abiellub ja peab oma naisele kõik ära rääkima. Tema soovitusel leidsime aga punti hoopis Marju Karini, kes on laval väga äge daam,» lisas Vaher.

Vaher avaldas, et on Marju Kariniga ka varem laval olnud ning kogemus on ainult meeltmööda. «See naine ei jää küll ühtegi vastust võlgu! Ükski saladus ja kivi ei jä kergitamata. Ta pakub kindlasti üllatusi, sest laval jätkub julgust küllaga. Ma pole nii julget naist veel laval näinud. See on korralik show, mis seal saama hakkab,» muigas ta. Juulis toimub kogu üksteist üritust ja seda erinevates paikades üle Eesti.

«Suvi tuleb päris huvitav. Osad tegevused on planeeritud ja mingid asjad tulevad käigupealt. Kirjutan hetkel oma neljandat käsikirja. Pea igal hommikul jõuan minna NOP kohvikusse, et kirjutada. Jaanipäeval lähen ilmselt Rõugesse ning hiljem Saaremaale. Nii see suvi läheb. Meel on rõõmus, sest päike paistab. Ilm on nii ilus,» avaldas ta.

Muusik tunnistas, et jaanipühade ajal soovib ta olla koduselt ja lihtsalt. «Tahan seda püha rahulikult võtta. Paljud inimesed planeerivad kõvasti ja pidutsevad korralikult. Mina soovin vaid perega olla ning midagi head grillida. Siis on elu lill. See ei ole mingi viimase aja muudatus, olen elu aeg seda pidu rahulikult võtnud,» rääkis ta.

«Ma pole pidutseja tüüp. Leian meelelahutust ja rõõmu hoopis teistest asjadest. Minu puhul suured rahvahulgad hästi ei toimi. Olen introvert, kes on ekstraverdi nupuga. Kui on vaja, olen showmees, kuid muul ajal tahan kulgeda oma rahulikus tempos,» märkis ta.

«Jaanipäeval sööme šašlõkki ja palju head salatit. Kui oleme Kuressaares, siis pärast igat söömisringi läheme ka kõndima. Kui oleme perega kusagil maapiirkonnas, siis järgneb söömisele isegi veel pikem ring. Võibolla läheme isegi ujuma, suvi on ju ometigi käes,» muigas laulja raadio Elmar hommikuprogrammis «Ärka, kaunis maa!».

Kuula intervjuud SIIN:

Show image
Elmari hommikujutt
21. juuni 2022
Author
Raadio Elmar