kolmapäev19. juuni 2024

Marek Sadam täidab suveõhtuid loominguga: see on ilus rännak koos naerupahvakutega

12. juuli 2022
Autor
Raadio Elmar

Raadio Elmar hommikuprogrammis «Ärka, kaunis maa!» käis külas Marek Sadam. Rääkisime suussulavatest kaneelisaiadest, kauaoodatud juhilubadest ja erilistest suveõhtute kontserditest. Otse-eetris kõlas Sadama poolt ka üks lubadus, millest saatejuhid kohe kinni haarasid! Kuula ja loe SIIN!

Muusik Marek Sadam saabus raadio Elmar toimetusse traditsioonilisel viisil, koos isetehtud kaneelisaiakestega. «Kuidas siis teisiti - taas küpsetasin teile head ja paremat! Seekord valmisid need võõras ahjus, tegin neid vanemate köögis Suure-Jaanis. Ma loodan, et need said maitsvad,» rääkis ta.

«Kui Suure-Jaanist hommikutundidel Tartusse sõitsin, siis nautisin Eestimaad. Kõik ärkas ilusasti ja rahulikult. Minu õnneks oli maantee autodest puhas. Mul oli hea kvaliteetaeg - sain autos olles isaga aega veeta. Nimelt, ise teen autojuhilube. Annan siinkohal otse-eetris lubaduse...kui load kätte saan, siis toon teid ühel hommikul tööle. Aga jäägu see viimaseks korraks,» muigas muusik.

Sadam märkis, et on õnnelik oma kuulajaskonna ning fännide üle. «Päriselt...tunnen, et mul on ikka väga vedanud! Tore on ka see, et mu kuulajaskond laieneb ja seda väga loomulikul teel. Ilmselgelt saab see juhtuda ka tänu raadiole Elmar. Mul on olnud ägedaid kontserte ja tulemas on veelgi,» sõnas Sadam.

Marek Sadam ja Sadamasild astuvad juulikuus taas publiku ette ning nende sumedate suveõhtute programm kannab nime «Sina ja pojengid». Ansambel Sadamasild esitab laule Marek Sadama tekstidele. Korraldajad lubavad, et kontsert saab olema ilus rännak, koos naerupahvakute ja mõtlike hingemaastikega.

Koos Marek Sadamaga on laval Anett Pero, Martin Trudnikov, Paul Daniel, Urmas Lattikas, Tõnis Kivisild ja Oliver Rõõmus. «Olen neid kontserte pikalt oodanud. Me saame laval kokku väga harva, need on tõesti erilised õhtud,» rääkis muusik.

Kontserdid toimuvad alljärgnevates paikades:

20.07 kell 20.00 Kõltsu mõisa aed

27.07 kell 20.00 Pärnu Ammende Villa aed

07.08 kell 20.00 Tartu, Antoniuse õu

18.08 kell 20.00 Tallinn, Pirita, Kalevi jahtklubi resto

Kuula intervjuud SIIN:

Show image
Elmari hommikujutt
12. juuli 2022
Author
Raadio Elmar