kolmapäev19. juuni 2024

Marek Sadam: ma ei käsitle teisi artiste oma konkurentidena, igaühel on oma muusika

6. detsember 2022
Autor
Raadio Elmar

Raadio Elmar hommikuprogrammis «Ärka, kaunis maa!» käis külas Marek Sadam. Muusik alustab 15. detsembril jõulutuuriga, millel sel korral pealkirjaks «Kuidas ingliks saada?». Pühade meeleolus kontserdite raames annavad oma loomingulise panuse ka Anett Pero, Paul Daniel, Martin Trudnikov, Urmas Lattikas, Robert Rebane ja Oliver Rõõmus.

«Ma ei käsitle teisi artiste oma konkurentidena. Igaühel on oma muusika, nii ka minul. Olen üldiselt kõigiga heades suhetes, kes minuga sarnases valdkonnas töötavad,» rääkis Marek Sadam, kes peagi alustamas taaskordse jõulutuuriga ja külastamas seeläbi Tartu, Tallinna, Viljandi ja Türi publikut.

Kollektiiv Sadamasild avaldas hiljuti loo, millel pealkirjaks «Ma armastan Sind üle jõulude». «Urmas Lattikas tegi tekstile viisi. Sõnad sündisid mõeldes jõuludele ja inimestele, keda me enam ei näe. Igatsusest kantuna see laul sai loodud. Isiklikus plaanis mõtlesin ka oma lapse peale...kui mind enam ühel päeval pole, siis laul jääb ikkagi alles. See on talle mõeldud laul. Kuulake seda laulu, igaüks saab mõelda oma loo siia juurde,» märkis Sadam.

«Ma ise olen selle uue loo üle väga õnnelik. Sadamasild on ansamblina teinud sellega väga head tööd, bänd on väga heas toonuses. Tore on ka see, et Urmas Lattikas on loonud suurepärase viisi - ta on hingelt nii noor ja ühtlasi meie bändi värskeim liige,» märkis Sadam.

Sadam on jõulutuure korraldanud juba mitmeid aastaid, iga kontserttuuri raames ta on võtnud eesmärgiks üllatada nii end kui publikut. «Mul on nii vedanud enda kuulajatega...nemad kutsuvadki mind. Mul on vedanud nende inimestega, kes mu ümber on ja ka nendega, kes mind kuulata tahavad. Nad on teistmoodi ja huvitavad inimesed,» lisas Marek Sadam raadio Elmar hommikuprogrammis.

Kuula intervjuud SIIN:

Show image
Elmari hommikujutt
6. detsember 2022
Author
Raadio Elmar