teisipäev18. juuni 2024

Uut laulu esitlenud Liis Lemsalu selle kevade lemmikvärv on just see

4. aprill 2024
Autor
Katre Nael
Sotsiaalmeedia ja erilahenduste toimetaja

Armastatud lauljatar ja värske ema Liis Lemsalu andis kevade saabumise puhul koostöös produtsentide Karl Killingu ja hollandlase Clifford Goiloga välja uue singli „Silmad lahti“. Elmari hommikuprogrammis selgus, kuidas kulges värske loo valmimisprotsess ning kas pisipoja ema öösiti ka magada saab.

Liisi singli „Silmad lahti“ muusikavideo pakatab erksatest värvidest ja kevadisest värskusest. „Ma ütleks isegi, et see lugu ja muusikavideo on nagu metamorfoos, kus me liigume ühest maailmast teise,“ selgitab lauljanna. Liis soovitab lugu koos videopildiga vaadata, et mõttest paremini aru saada ning detaile märgata.

Küsides Lemsalult selle kohta, kust tulevad tema ideed ja laulukirjutamise tuhin vastab naine siiralt: „Mulle tundub, et see saabki alguse sügavalt-sügavalt minu seest. Ideed tulevad minu hingest ja mõtetest, mis lihtsalt vajavad väljakirjutamist.“ Emarolli tõttu on Liis pidanud pikad ööuned sootuks unustama, kuid siiski rõõmustab ta ka pisipoja 5-tunniste uinakute üle ning tunneb end vähestest unetundidest hoolimata energilise ning laetuna.

Seda, mis on Liisi selle kevade lemmikvärv, saad teada siit:

4. aprill 2024
Author
Katre Nael
Sotsiaalmeedia ja erilahenduste toimetaja