neljapäev23. mai 2024

Lenna tutvustab Seto Kostipäival kohalikku kultuuri ja maitseid

10. august 2023
Autor
Gregory Landrat
Sotsiaalmeedia ja erilahenduste toimetaja

Tuleval nädalavahetusel toimub Setomaal Seto Kostipäiv 2023. Sellest rääkis meile lähemalt Setomaal elav Lenna Kuurmaa. Saime ka teada, kuidas läheb ansamblil Vanilla Ninja.

Seto Kostipäiv saab alguse juba sel laupäeval ning kõhutäidet ja muusikalisi vahepalasid pakuvad lausa 21 kodukohvikut. „Tutvustatakse kultuuri läbi toidu, muusika ja käsitöö, mida kohalikud pakuvad ning ka meie oleme sel aastal Obinitsas Ilmaveerel oma kohvikuga avatud,“ räägib Lenna.

Ilmaveere kodukohvikus astub lavale ansambel Ukerdajad, kuid kas laulmas võib kuulda ka Lennat? „Ma jätan selle saatuse hooleks, aga ma arvan, et ma sealt mikrofonist mööda ei kõnni, nii et kes kohal on, saab ilmselt ka mind kuulda,“ ütleb Kuurmaa.

Ansambli Vanilla Ninja tegevuses on hetkel aga pisike paus. „Vanilla Ninja on hetkel sellisel suureprotsendilisel beebipuhkusel, seega ei pruugi meid lähiajal väga aktiivselt esinemas näha,“ selgitab lauljanna. Küll aga esitab ta ise pea igal kontserdil pala „Club Kung Fu“ ning nendib, et inimestel on siiani Ninjade tantsuliigutused täitsa meeles.

Mis on olnud Lenna kõige õnnelikum juhus? Kuula siit:

10. august 2023
Author
Gregory Landrat
Sotsiaalmeedia ja erilahenduste toimetaja