teisipäev18. juuni 2024

Kuula, kuidas sündis Suvereporteri värske tunnuslugu

27. mai 2024
Autor
Katre Nael
Sotsiaalmeedia ja erilahenduste toimetaja

Lauljad Anet Vaikmaa ja Koit Toome üllatasid kuulajaid uue suvise hittlooga „Sädemed“, mis ühtlasi on Aneti jaoks ka tema esimene duett. Koit seevastu tunneb end uue lauluga justkui kodus: „Mina olen selline sariduetilaulja, et olen tõesti elus palju duette laulnud aga mul ei ole selle vastu midagi. Kahekesi on alati lõbusam kui üksi.“ Seda, mida üks hea suvelugu endas sisaldama peab ning mis on Aneti ja Koidu suveplaanid, saime teada Elmari hommikuprogrammist.

Aneti ja Koidu koostöö sai alguse tänu Sven Lõhmusele, kellel koos Anetiga juba laul valmis oli, kui Koit mängu tuli. „See naishelistik oli isegi mulle natuke kõrge aga Sven ütles, et see kõlab väga hästi, et madalamaks me seda ei tee. Ma veel mõtlesin, kuidas Koit selle ära laulab aga ta sai tegelikult väga hästi hakkama,“ tunnistas Vaikmaa. Koidu arvates on „Sädemed“ väga õnnestunud lugu ning enim meeldib talle loo refrään.

Kui Anetilt ja Koidult uurisime, mis on see komponent, mis ühes heas suveloos olema peaks, siis kõlas justkui ühest suust, et laul peab olema kaasahaarav ja meeldejääv. „See lugu on selline mõnus ja natuke kantrihõnguga, et suvel tuleb alati selline kantrimuusika kuulamise tuju, vähemalt minul, eriti kui ma autoga sõidan,“ rääkis Anet.

Mida Anet laulmise kõrvalt aeda on jõudnud istutada, kuula siit:

27. mai 2024
Author
Katre Nael
Sotsiaalmeedia ja erilahenduste toimetaja