kolmapäev19. juuni 2024

Kui Merlyn Uusküla poleks laulja, siis tegeleks ta just sellega

12. märts 2024
Autor
Katre Nael
Sotsiaalmeedia ja erilahenduste toimetaja

Merlyn Uusküla uus singel „Tagasi käidud teid“ on samaaegselt nii tantsuline kui ka tundeline. Lauljatar selgitab, et uus lugu meenutab kohati Nexuse-aegseid laule, kuid samas on sinna põimitud ka tänapäevasemaid elemente. Seda, missugust tööd teeks Merlyn siis, kui ta laulmisega ei tegeleks ning missugsed muutused ta oma esinemisrepertuaari sisse tahab viia, saime teada raadio Elmar hommikuprogrammist.

Merlyn kergitas Elmari eetris ka pisut saladuseloori oma tulevikuplaanidelt, mis tõotavad lauljatari karjääri hoopis teises suunas pöörata. „Tegelikult on mul mõttes sellele loole „Tagasi käidud teid“ teha mingi hetk akustiline versioon, sest mul on plaan sellel või järgmisel aastal panna kokku enda repertuaarist akustiline kava. Selle kärtsu ja mürtsu kõrval on tunne, et vahepeal tahaks ka rahulikumat esinemist teha,“ tõdeb Merlyn.

Hiljuti puhkuselt naasnud naine tunnistas, et on tänu turisminduse haridusele ka väga nõudlik hotellikülastaja. „Ma annan väga tihti ka Eestis majutuskohtadele ja restorandiele tagasisidet ja seda väga positiivses võtmes,“ räägib lauljatar. Samas tunistab naine ka seda, et kui ööbimiskohas pole asjad nii nagu lubatud, vahetab ta toa välja.

Seda, missugusel karjääriredelil Merlyn roniks, kui ta laulmisega ei tegeleks, saad teada siit:

12. märts 2024
Author
Katre Nael
Sotsiaalmeedia ja erilahenduste toimetaja