esmaspäev17. juuni 2024

Kerli Kivilaane ja Ivo Linna biitlitehõnguline duett on rõõmus ning suvine

15. august 2021
Autor
Raadio Elmar

«Täna ainult päikest näen» on teine singel Ivo Linna uuelt plaadilt, kus kõlavad tema duetid erinevate artistidega. Plaat jõuab poelettidele juba tänavu sügisel. Esimene singel «Ma olen siin» valmis koostöös Robert Linnaga ja fännid said seda nautida ka Eesti Laul 2021 finaali vahendusel.

Linnal jagus oma duetipartneri Kerli Kivilaane kohta vaid positiivseid kommentaare. «Kerlit teadsin enne stuudios kohtumist vaid televisiooni vahendusel. Stuudios laulu salvestades selgus, et tegemist on väga professionaalse ja suurepärase noore lauljaga, kellega koos töötada oli puhas rõõm. Välja tuli rõõmus, suvine laul! Kerlil on kena hääl, stuudios töötades nägin, et ta tõi oma esitusest pidevalt uusi variante välja...kogu protsess oli väga nauditav,» märkis ta.

Värskelt ilmunud lugu on valminud koostöös Rainer Michelsoni ja Robert Linnaga. Linna lisas, et laul «Täna ainult päikest näen» on talle olulise tähtsusega. Mehe sõnul on praegusel ajal päikeselisi ja rõõmsaid laule väga mõnus kuulata. «Selge on see, et murekortsud on rahval näos ja ümberringi on nii palju virisemist. Selleks, et seda ängi leevendada, on vaja elust rõõmu tunda - selles mõttes ongi see laul tähtis. Loodan, et see muusika viib mõneks hetkeks muremõtted meelest ära ja tänu sellele saab vaadata maailma lahtiste silmadega,» rääkis ta.

«Mul on suur rõõm, et Rainer Michelsonil on olemas see miski, mida õppida ei saa. Tal on olemas loomulik laulukirjutamise anne. Tema loomingus on kaunist viisi, harmooniat ning ootamatuid käike,» mainis Ivo Linna raadio Elmar hommikuprogrammis «Ärka, kaunis maa!».

Kuula täispikka intervjuud SIIN.

Liitu Elmari sõpradeklubiga siin.

15. august 2021
Author
Raadio Elmar