kolmapäev19. juuni 2024

Keili Sükijainenil ei ole klassikalisi tööpäevi

12. mai 2023
Autor
Tiiu Sommer

Eile sai ilusa punkti Kanal 2 heategevusliku saate «Südamesoov» neljas hooaeg. Saatejuht Keili Sükijainen ütles raadio Elmar hommikuprogrammis, et kõik tehtud lood lähevad endiselt talle väga hinge.

Seekordne saatesari lõppes kõige suurema ja kallima unistuse täitmisega, kui Tartumaa mehe Kristo kaheksalapselisele perele, kes eelmise aasta lõpus ootamatult emast ilma jäi, ehitati uued lastetoad ja vannituba. «See oli selline projekt, mida alguses isegi natuke nagu kartsin vastu võtta,» tunnistas Keili Sükijainen, et ei olnud päris kindel, kas saate meeskonnal on tõesti jaksu seda teha. Kokkuvõttes läks aga paremini, kui osati oodata.

Seda hooaega jäävad tegijatele meenutama pikad sõidud. «Sõbrad juba naersid, et iga kord, kui nad mulle helistasid, siis Keili oli jälle kuskil Imaveres või Võru tagaotsas,» tundis saatejuht rutiinivabaduse üle heameelt.

Aina enam inimesi ütleb, et nad on nõus oma lugu rääkima ainult «Südamesoovi» saates. See väljendab saavutatud usaldust ja lootust, et isikliku läbielamise jagamisest võiks kellelegi teisele kasu olla. Kui saadud vihje põhjal enne saate tegemist heategijale helistatakse, siis isegi läbi telefonitoru tunneb ära, et see inimene saab justkui väikese kallistuse või pai.

Kuidas täituvad aga Keili Sükijaineni enda südamesoovid, kuula siit:

12. mai 2023
Author
Tiiu Sommer