teisipäev18. juuni 2024

Karl Madis laulis esimesena pisipojale just seda laulu

27. oktoober 2023
Autor
Gregory Landrat
Sotsiaalmeedia ja erilahenduste toimetaja

Elmari hommikuprogrammis võtsime ühendust armastatud muusiku Karl Madisega. Kuidas läheb Karli värskel perelisal ja millist elu elab tema vanim laps ehk ansambel Karavan?

Mis oli esimene laul, mida Karl oma värskele pisipojale laulis? „See oli üks vana 50ndate aastate laul: „Hällilaulu saatel kiikus kiik, seintel helkis õhtukuld.“ Ja see oli esimese päeva õhtupoolikul, ühepäevane poiss ajas pea õieli, silmad lahti ja vaatas mulle otsa, mulle tulid judinad peale,“ kirjeldab muusik südamlikku hetke.

Tähistamiseks on põhjust ka Karli vanimal lapsukesel ehk ansamblil Karavan, mis on tegutsenud ümmarguse numbri jagu aastaid. Kas pärast 40 aastat on bänd suutnud oma noorusliku energia säilitada? „Eks meil on seda noorenemiskuuri omajagu ka olnud, kõige noorem bändiliige on meil alla 30-aastane“ kirjeldab Karl. Kindlasti kõlavad Karavani 40. juubelikontsertidel lood, mida näiteks 38 aastat mängitud ei ole. Lisaks saab lavalaudadel näha Ivo Linnat ja Marju Länikut ning loomulikult ei jäta etteasteid tegemata bändi basskitarrist Meelis Punder ning kunagine solist Leila Miller. Karavani juubelikontserdid toimuvad 13.-16. novembrini Tallinnas, Pärnus, Jõhvis ja Tartus.

Millise loo toob Karl Karavani muusikakataloogist esile ja miks? Kuula siit:

27. oktoober 2023
Author
Gregory Landrat
Sotsiaalmeedia ja erilahenduste toimetaja