teisipäev18. juuni 2024

Karl Killing ja Villemdrillem andsid välja kurvameelse sõnumiga ühissingli

5. jaanuar 2023
Autor
Raadio Elmar

Elmarit külastas muusikaprodutsent, laulja ja laulukirjutaja Karl Killing, kes rääkis oma värskest singlist ning põnevatest seiklustest, mis on viinud teda tagasi eluliste tegevusteni, mis on agara muusika tegemise tõttu aastateks pausile jäänud.

Räppar Villemdrillemiga kahasse kirjutatud singel “Hoia end” on nukra sõnumiga, kuid piisavalt hoogne, et selle saatel tantsu vihtuda. ”Laul räägib melanhoolsest mõttest, kui inimene täpselt ei tea, kuhu ta enda suhtega jõuda soovib. Kas sa oled tõesti praegu sellesse inimesse armunud või oled lihtsalt harjumuse pärast temaga koos?” kirjeldab muusik oma uut laulu.

Killing räägib, et ta on ise poole aastaga jõudnud järgi nendele asjadele, mis on seni toppama jäänud. “Need on kõik sellised elulised asjad – tegin lõpuks autojuhiload ja läksin kokandusringi,” ütleb Killing.

Killingu sõnul oli muusika tegemine algselt pigeb hobi, kuid ühel hetkel läks see professionaalseks tööks, mistõttu oli ta paar-kolm aastat täiesti antisotsiaalne. “Nüüd jõuan kõigega vaikselt tagasi ning tunnen ka muusikaliselt uut õitsemist,” lisab ta.

Kuula täispikast intervjuust, mida arvab noor ja särasilmne muusik sotsiaalmeedia trendidest ning kuidas ta sattus Kanadas maailmakuulsasse muusikastuudiosse, kus on oma hitte salvestanud teiste hulgas Justin Bieber ja Shawn Mendes:

5. jaanuar 2023
Author
Raadio Elmar