teisipäev18. juuni 2024

Selle suudluse maitse andis Taukarile uue loo idee

15. mai 2024
Autor
Katre Nael
Sotsiaalmeedia ja erilahenduste toimetaja

Karl-Erik Taukar üllatas algava suve hakul kuulajaid uhiuue looga „Cuba Libre“, mis on Taukari sõnul talle omaselt pop-rokk stiilis. „Mis seal salata, see laul on kirjutatud ikkagi suvest, sõprusest ja armastusest – minu jaoks võib-olla kõige paremad asjad maailmas. Selle loo esimene fraas, mis mul peas käima hakkas, toob mälestusi sellest, kui sa suudled kedagi, kes on joonud just lonksu rummkoolat ja siis see suudlus on Cuba Libre maitsega, mis on väga hea," räägib Taukar oma värske singli kohta. Raadio Elmar hommikuprogrammis jagas Karl-Erik seda, kui pingsalt ta muusikaedetabeleid jälgib ning kui tulihingeline spordifänn ta tegelikult on.

Uurides muusikult selle kohta, kui pingsalt ta muusikaedetabeleid jälgib, vastab Taukar, et alguses hoiab ta laulu käigul pingsalt silma peal. „Esimesed nädalad sa vaatad ikkagi seda, et kas sai hea lugu. Ise oled istunud stuudios selle loo otsas mõnikord pool aastat ja siis esimesel nädalal sa vaatad, et kuidas teised inimesed loole reageerivad,“ jagab Taukar. Laulja selgitas, et mõnikord on laulud, mille edukuses ta ise ebakindel on olnud, hoopis korraliku purakaga tippu sõitnud.

Karl-Erik jagas, et kiire elutempo kõrvalt pole juba ammu ei korvalliplatsile minekuks ega ka spordi jälgimiseks aega olnud. „Ma jälgin sporti siis, kui mõni sõber ütleb, et kuule, vaatame seda mängu, või kuule, see on nüüd üks asi, mida peaks jälgima. Ainus ja kõige tähtsam asi, mida ma hetkel korvpallist tean, on see, et Henri Drell on Chicago Bullsis - sellest mulle juba piisab!“ avaldab mees.

Seda, mis stiilis Taukari järgmine lugu tuleb ning mis põhjusel muusikut makaroninäpuks kutsuti, saad teada siit:

15. mai 2024
Author
Katre Nael
Sotsiaalmeedia ja erilahenduste toimetaja