neljapäev23. mai 2024

Kallis Eesti! Ilusat sünnipäeva!

23. veebruar 2022
Autor
Raadio Elmar

24. veebruar on meie kõigi jaoks väga oluline päev. Tähistame ju ühiselt Eesti Vabariigi 104. aastapäeva. Need tunnid on tulvil toredaid ja pidulikke sündmusi. Kes alustab päiksetõusul sinimustvalge Eesti lipu piduliku heiskamisega, kes ootab pikisilmi paraadi, kes sätib end raadio või teleri ette president Alar Karise kõne ajal. Kuid mis olulisem - mida iganes me teeme, tunneme selles pidulikkuses eelkõige just tänutunnet oma ilusa riigi ja vabaduse üle.

Raadio Elmar pakub Eesti Vabariigi aastapäeva puhul veidi teistlaadi programmi. Ikka selleks, et hoida üleval peomeeleolu ja tuua teie kodudesse eestikeelseid isamaalisi laule.

Tiiu Sommeri poolt juhitud hommikuprogramm alustab 7.00 ning sisukaid jututeemasid pakuvad helilooja Bianca Rantala ja noorkotkas Karl-Kristjan Ilus.

Tambet Ind juhib ajavahemikus 10.00-15.00 saadet «Päevapüüdja», kuhu sisse mahub ka meeleolukas ning alati palavalt oodatud «Soovisaade».

Kell 15.00 toome aga teieni taasiseseisvunud Eesti 100 parimat laulu. Tähelepanelikud kuulajad ilmselt mäletavad, et panime selle suurepärase edetabeli kokku möödunud aasta 20. augustiks ja tegime seda tuhandete hääletajate abiga. Valikus leidub nii kauneid ballaade kui ka särtsakamaid tantsulugusid. Mis peamine – kõiki laule te teate ja oskate ilmselt ka kaasa lauda. Loodame, et rõõmu jagub nii suurtele kui väikestele.

Ilusat Eesti Vabariigi aastapäeva ja naudime pidulikkust koos!

23. veebruar 2022
Author
Raadio Elmar