kolmapäev19. juuni 2024

Just see noor artist väärib Reet Linna arvates auhinda parima popploo eest

26. märts 2024
Autor
Katre Nael
Sotsiaalmeedia ja erilahenduste toimetaja

Eelmisel nädalal jagati Kuldse Plaadi auhindu ning panuse eest Eesti muusikasse pälvis tunnustuse Reet Linna, kes raadio Elmar hommikuprogrammis külas käis. Uurisime Reedalt, missugused olid tema emotsioonid pälvitud auhinna osas, kellele annaks naine auhinna parima eestikeelse popploo eest ning millal ilmub Reet Linna ja Robert Linna ühine rokkalbum.

Pälvitud auhinna üle on Reet väga tänulik ning tunnustus tuli talle väga ootamatult. „Esimene ehmatus oli ikkagi see, et miks mina ja mis mõttes. See oli tõesti üllatuste üllatus,“ jagas oma emotsioone tänulik Reet. Naine jagas intervjuus ka erinevaid lugusid fännide tehtud üllatustest ning mainis, et viimati kingiti talle kootud sokid, kuhu oli tiktud „Reet“.

Linna tunnistab, et on pikalt mõelnud rokilugu teha. „Inimesed küll ootavad, et ma enamasti laulan „Valgeid roose“, aga mulle väga meeldivad temperamentsemad ja kiiremad lood ka." Reet muigab saatejuhi pakkumise peale koos poja Robertiga rokilugu teha ning meenutab: „Ühes öötelevisioonis me laulsime koos „Maapealne paradiis on rock’n’roll“ lugu.“ Reeda sõnul on tema poeg esinemistel rääkinud, et esinemismaneeri geenid ehk väga elava ja energilise liikumise laval on ta pärinud oma emalt.

Reet tunnistas, et paljud inimesed ilmselt arvavad, et ta on pinnapealne. „Tegelikult ma ei ole! Ma teen tõsiselt tööd ning kui ma midagi teen, on see siis teletöö või midagi laulmisega seonduvat, ei lähe ma kunagi mütsiga lööma.“ Linna peab kõige olulisemaks ettevalmistust ning on uhke ka poeg Roberti üle, kes samamoodi esinemisteks palju eeltööd teeb.

Seda, kellele annaks Reet Linna auhinna parima eestikeelse popploo eest, kuula siit:

26. märts 2024
Author
Katre Nael
Sotsiaalmeedia ja erilahenduste toimetaja