kolmapäev19. juuni 2024

Järjekord Púr Múddilt kaverit küsivatest artistidest on pikk

24. jaanuar 2024
Autor
Katre Nael
Sotsiaalmeedia ja erilahenduste toimetaja

Äsja laulu „Ühega miljoneist“ uusversiooni tuvustanud Púr Múddi poisid end kaverbändiks ei pea, kuid sellest hoolimata on kaverit soovivatest artistidest pikk ootejärjekord tekkinud. Miks noormehed just selle 2 Quick Starti loo valisid ning kas uus laul ka Alar Kotkase heakskiidu pälvis, selgus Raadio Elmar hommikuprogrammis.

Viimasel ajal üha enam tuntust koguv Púr Múdd on laineid löönud justnimelt uusversioonidega aegumatutest hittlugudest. Nüüd on uues kuues 2 Quick Starti laul, kuid poisid selgitasid, et tegemist on ikkagi uue asjaga, kus on kasutatud legendaarse laulu „Ühega miljoneist“ refrääni sõnu ja meloodiat. „Meie andsime sellele loole väga omanäolise kõla ja kui see sellisele vanameistrile nagu Alar Kotkas sobib, siis teeb see meil tuju heaks,“ rõõmustasid Joonatan ja Oliver.

Kaverit soovivad artistid end tagasi ei hoia. „Tegelikult küsitakse koostöövõimaluste kohta päris palju, mis on hästi tore, kuid päeva lõpuks teeme me neid lugusid, mis meile endale läbi aastate ilgelt meeldinud on ja mida igas asendis alati kaasa lauldakse,“ tõdevad poisid.

Seda, miks Púr Múdd oma kõikide lugude valsiks tegemist kaalub, kuula siit:

24. jaanuar 2024
Author
Katre Nael
Sotsiaalmeedia ja erilahenduste toimetaja