teisipäev18. juuni 2024

Jaagup Tuisk võtab koos uue bändiga suuna Eesti Laulule

11. oktoober 2021
Autor
Raadio Elmar

Multitalent Jaagup Tuisk avaldas oma suvel ilmunud EP-lt «Teemantidest linn» singli «Las mängib ta», millega tutvustab oma uut bändi. Külaskäik Elmari hommikuprogrammi «Ärka, kaunis maa!» kulges väga meeleolukalt ja tuli välja, et Jaagup plaanib ka Eesti Laulul osalemist.

õhjus, miks Jaagup Tuisk otsustas päris oma bändi luua, peitub noormehe sõnul aastate taga: «Unistasin sellest väikesest peale ja mõtlesin, et leiaks vaid vennad, kellega seda koos teha.» Unistused täituvad ja nii ongi nüüd headest sõpradest ja andekatest tüüpidest punt koos: kitarril sõber Reimo Namm, trummidel Patrick Alexander Staak ja basskitarril Märten Lehto. Jaagup Tuisu ülesanneteks vokaal ja klahvpillid. «Kõik on noored minuvanused tüübid ja mängivad superhästi!» jagub muusikul kaaslastele vaid häid sõnu.

Jaagup Tuisk ei teinud saladust, et osalemine Eesti Laulul on uue bändi üks esimestest väljakutsetest. Uut loomingut on sahlisse kogunenud omajagu ja nüüd tuleb see üks ja ainus võistluslugu ära tabada.

Uus laul «Las mängib ta» on üks kolmest loost suve hakul ilmutatud lühialbumilt «Teemantidest linn».Nüüd on see saanud muusikavideo Masa käe alt ja teeb uued bändiliikmed kuulajatele ka nägupidi tuttavaks. «Las mängib ta» räägib autori sõnul lühiajalisest armumisest: «Saan aru, et neiu mängib minuga, samas mõistan, et mulle ju meeldib see, nii et las ta mängib!».

Kuula intervjuud SIIN:

Show image
Elmari hommikujutt
11. oktoober 2021
Author
Raadio Elmar