neljapäev23. mai 2024

Jaagup Tuisk naudib elu täiel rinnal. Muusik jagas ideaalse puhkepäeva salaretsepti!

5. november 2021
Autor
Raadio Elmar

Jaagup Tuisk rääkis raadio Elmar päevaprogrammis oma vabast ajast, nädalavahetustest, seriaalide vaatamisest ja mõistagi lihtsalt puhkamisest. Miks mees armastab öösiti kaua üleval olla? Milline on olnud tema kõige meeldejäävam pidu? Kuula ja loe ise järele!

Jaagup Tuisk rääkis raadio Elmar päevaprogrammis oma nädalavahetustest, mõnusatest rutiinidest ning sõpradega koosveedetud ajast. «Isegi kui mul on nädalavahetustel esinemisi, siis hommikud on ju ikkagi vabad. Ja just need on sellised mõnusad hetked, mil saan kaua magada ja puhata,» muigas laulja.

«Mis seal salata, olen pigem öö inimene. Tuleb ette hommikuid, mil magan 13.00ni välja. Isegi kui mul öösiti esinemisi või üritusi pole, olen kodus olles ikkagi kaua üleval - vaatan näiteks seriaale ja nii see kell läheb. Lisaks sellele, just õhtuti veedan aega ka oma sõpradega. Selline mu elustiil hetkel on,» lisas Tuisk.

Muusik lisas, mille poolest erinevad tema argipäevad nädalavahetustest. «Käin ülikoolis ning argipäevadel olen õppimisega vägagi seotud. Laupäeval ja pühapäeval mõistagi loenguid ei toimu ning saan end siis korralikult välja lülitada,» lisas ta.

Milline võiks välja näha aga laulja ideaalne nädalavahetus? «Kõige parem vibe on üleval siis kui eelmisel õhtul on olnud pikem üritus või pidu. Järgmisel hommikul on tore tuju eelmisest õhtust veel sees. Kutsume sõprade seas neid «jauramise hommikuteks» - teeme korralikult pulli, saame palju naerda, chillime ning kuulame head muusikat. Läheme koos kuhugi hommikusööki nautima või tellime pitsat. Elu peab ju täisrinnal nautima,» avaldas Tuisk.

Laulja jagas raadiokuulajatele meenutust, kus tegi juttu ühest naljakast nädalavahetusest Saaremaal. Mis siis õigupoolest juhtus?

Kuula lähemalt SIIN:

Show image
Elu parim nädalavahetus
5. november 2021
Author
Raadio Elmar