kolmapäev19. juuni 2024

Jaagup Tuisk avaldas, millal ilmub tema debüütalbum

18. jaanuar 2024
Autor
Katre Nael
Sotsiaalmeedia ja erilahenduste toimetaja

Noor muusik lubab sel aastal välja tulla nii debüütalbumiga kui ka bändiga kontserte anda. Raadio Elmar hommikuprogrammis selgus, kuidas Jaagup ka sel aastal Eesti Lauluga seotud on ning kuidas erineb tema ja Maiani uus lugu „Deemon“ laulja varasematest projektidest.

Jaagup kergitab pisut saladuseloori ning teatab, et uueks aastaks on tal plaanid paigas. Tänu eelmisel aastal kokkuaetud bändile on muusikul kavas anda märtsikuus live kontsert. „Kuskil oktoobris tahaks tegelikult lõpuks ka minu debüütalbumi välja lasta, sest lugusid istub sahtlis päris korralikult ja nüüd tundub, et on lõpuks õige aeg album välja anda,“ avaldab Jaagup.

Jaagupi ja Maiani koostööna valminud lugu „Deemon“ oli artisti sõnul juba pikalt õiget aega oodanud. Muusik tõdeb, et värske lugu on ka tema jaoks kohati ootamatu kõlaga ning seetõttu kutsus ta kampa ka Maiani. „Maian tuli kampa sellepärast, et minuarust on tal väga eriline tämber. Maiani vokaal tõi sellesse laulu sellise idamaise ja kohati mustlasliku šniti juurde,“ arutleb Jaagup.

Kas äsja ärirahanduse valdkonnas bakalaureusetööd kaitsnud Jaagup Tuisk ka selles vallas tööle asub, kuula siit:

18. jaanuar 2024
Author
Katre Nael
Sotsiaalmeedia ja erilahenduste toimetaja