kolmapäev19. juuni 2024

HITIHOIATUS! Púr Múdd ja Ines avaldasid ühise loo «Kõik mis sa teed»

13. veebruar 2023
Autor
Tõnu Tamm
tonu.tamm@duomedia.tv

Pop-elektrooniline duo Púr Múdd ja Ines on ühiselt välja andnud uue versiooni loost «Iseendale», mida Ines nimetab laulu «uuestisünniks». Inese sõnul toob ajatu hiti värskendamine kaasa vaid positiivseid muutusi, kuna laul saab teise võimaluse uuel kujul särada.

Ühise koostööni jõuti siis, kui ansambli Púr Múdd liige pöördus Inese poole, et küsida tema arvamust demo kohta. Kuna Inesele oli uue hingamise saanud lugu meeltmõõda, sündiski omavaheline koostöö. Inese sõnul on Púr Múdd selgelt loo ümber teinud ning oma käekirja sisse pannud. «Kui selline vana lugu ette võtta, peakski selle totaalselt ära muutma, sest muidu ei ole sellel mõtet,» märgib Ines.

«Tegemist on ju tegelikult uue looga. Uus produktsioon, uued viisid, uued salmid ning ka Ines laulab aastaid hiljem enda osa uut moodi. Asi, mis nii meid, kui loodetavasti ka teisi kuulajaid haarab on ikkagi äratundmisrõõm,» kirjeldab Púr Múddi bändiliige Joonatan Siiman uut versiooni.

Tulevikust rääkides tõdeb Ines, et kuna tal kahjuks pole hetkel aega, et uut loomingut välja anda, siis eesmärgiks olekski oma bändiga midagi uut luua ja produtseerida.

Kuula täispikka intervjuud Inesega siit:

13. veebruar 2023
Author
Tõnu Tamm
tonu.tamm@duomedia.tv