kolmapäev19. juuni 2024

Uus mäng "Häälega Soome" viib võitja minipuhkusele Helsingisse!

4. jaanuar 2024
Autor
Raadio Elmar

Mäng "Häälega Soome" viib ühe inimese, kes veel Soomes käinud pole, Helsingisse minipuhkusele! Küsime kuulajatelt, mis on nende põhjendus, et nad pole siiani Soomes/Helsingis käinud. Vastuse saab tasuta saata WhatsApp häälsõnumina. Vaimukamad vastused mängime häälsõnumitena eetris ette või küsime lisaküsimusi telefoniintervjuus. Need, kelle vastus jõuab häälsõnumina või intervjuuna eetrisse, on automaatselt finaalis!

"Häälega Soome" mäng on lõppenud. Palju õnne, Anneli!

Raadios Elmar toimub 8.-22. jaanuarini mäng „Häälega Soome“, mille võitja saab sõita Soome minipuhkusele. Küsime kuulajatelt, mis on nende põhjendus, et nad pole siiani Soomes/Helsingis käinud. Vastuse saab tasuta saata WhatsApp häälsõnumina. Vaimukamad vastused mängime häälsõnumitena eetris ette. Kui jutt tundub põnev ja soovime esitada lisaküsimusi, teeme mängijaga telefoniintervjuu. Need, kelle vastus jõuab häälsõnumina või intervjuuna eetrisse, on automaatselt finaalis.

Võitja kuulutame välja 22. jaanuari hommikuprogrammis. Võitja selgitavad välja hommikuprogrammi saatejuhid loosimise teel. Auhinnaks on kaheinimese laevapiletid ja üheöine hotellimajutus Helsingis. Otsuse reisikuupäevade osas peab võitja tegema 2 nädala jooksul alates võidu väljakuulutamisest. Reis peab toimuma väljakuulutamise hetkest järgneva 6 kuu jooksul. Majutus on Helsingi kolmetärni hotellis (hotelli valib Duo Media Networks assistent), laevapiletid on standard hinnaklassis (täpne hotell, laevafirma ja reisi kellaaeg sõltuvad võitja valitud kuupäevadest ja vabade kohtade olemasolust).

WhatsAppi seadistamine arvuti abil

WhatsAppi seadistamine telefonis: Salvestage kontaktide alla Elmari stuudio number 555 666 55. Laadige oma nutitelefoni WhatsApp rakendus. Avage WhatsApp ja otsige üles sõnumi saatmise koht (Chats) ning otsingurea abil (Search) Elmari stuudio number. Salvestage häälsõnum hoides all mikrofoni märki.

WhatsAppi üldine juhend

KORRALDAJA

1.1. Mängu "Häälega Soome" (edaspidi: Mäng) korraldab Duo Media Networks OÜ registreeritud asukoht Harju maakond, Tallinn, Tartu mnt 80, 10112, registrikood 10184643, e-post elmar@elmar.ee, telefon 7 427 520 (edaspidi: Korraldaja).

MÄNG JA MÄNGUS OSALEMISE REEGLID

2.1. Mäng toimub ajavahemikul 08.01 - 22.01.2024.

2.2. Mängu kujul on tegemist Eesti Vabariigis toimuva tarbijamänguga ja osaleda võivad kõik täiskasvanud raadio Elmar kuulajad, välja arvatud Duo Media Networks OÜ töötajad.

2.3. Mängus osaleja kinnitab Korraldajale enda kohta esitatud andmete õigsust, tema vastavust Mängu reeglitele, nendega nõustumist ning soovi Mängus osaleda.

2.4. Küsime kuulajatelt, mis on nende põhjendus, et nad pole siiani Soomes/Helsingis käinud. Vastuse saab tasuta saata WhatsApp häälsõnumina. Vaimukamad vastused mängime häälsõnumitena eetris ette.

2.5. Kõikides raadio Elmar Mängudes kehtib kuupiirang st.ühe kuu jooksul võib võita ühe Mängu auhinna.

AUHIND JA AUHINNA JAGAMISE REEGLID

3.1. Mängu korraldab Raadio Elmar.

3.2. Auhinnaks on kaheinimese laevapiletid ja üheöine hotellimajutus Helsingis. Otsuse reisikuupäevade osas peab võitja tegema 2 nädala jooksul alates võidu väljakuulutamisest. Reis peab toimuma väljakuulutamise hetkest järgneva 6 kuu jooksul. Majutus on Helsingi kolmetärni hotellis (hotelli valib Duo Media Networks assistent), laevapiletid on standard hinnaklassis (täpne hotell, laevafirma ja reisi kellaaeg sõltuvad võitja valitud kuupäevadest ja vabade kohtade olemasolust).

3.3. Võitjaga võetakse personaalselt ühendust seitsme tööpäeva jooksul alates loosimise toimumise kuupäevast ja lepitakse kokku võidu kättesaamine.

3.4. Kui Mängus osaleja eirab Mängu tingimusi või esitab Korraldajale enda kohta valesid või ebatäpseid andmeid, samuti muude ebaõnnestumiste korral (Korraldajal ei õnnestu nädala jooksul auhinna võitjaga kontakti saada e-posti või telefoni teel, või kui võitja pole auhinda vastu võtnud hiljemalt nelja nädala jooksul alates võidu kuupäevast), mis ei ole tingitud Korraldaja süüst, ei vastuta Korraldaja Mängus osaleja auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest.

4. MUUD TINGIMUSED

4.1 Osaleja kinnitab, et on teadlik et Raadiomängudes osaledes töötleb Korraldaja tema isikuandmeid vastavalt MM Grupp OÜ ja Duo Media Networks OÜ isikuandme töötlemise üldpõhimõtetele. Kampaania raames enda isikuandmete edastamisega Korraldajale, annab osaleja Korraldajale nõusoleku töödelda tema isikuandmeid kampaania läbiviimiseks, võitja väljaselgitamiseks, võitja välja kuulutamiseks (s.h. avalikustamiseks), Kampaania auhinna kohale toimetamiseks ning Kampaaniaga seotud informatsiooni edastamiseks.

4.2 Isikuandmeid säilitatakse 3 kuud alates Kampaania võitja väljaselgitamisest.

4.3 Vääramatu jõu (force majore) asjaolude ilmnemisel on Korraldajal ühepoolne õigus katkestada Kampaania ja jätta auhind välja loosimata ja võitjale üle andmata, teavitades sellest Kampaanias osalejaid koheselt Kampaania veebiartikli vahendusel.

4.4 Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.

4.5 Kõik pretensioonid seoses Kampaania korraldamisega tuleb saata kirjalikult märkega "Häälega Soome" hiljemalt nädal peale mängu toimumist, käesolevates tingimustes toodud kontaktidele. Duo Media Networks OÜ lahendab pretensioonid hiljemalt 30 kalendripäeva jooksul alates pretensiooni laekumisest.

4. jaanuar 2024
Author
Raadio Elmar