neljapäev23. mai 2024

Garmen Tabor oli noorpõlves armunud tuntud lauljasse

15. aprill 2023
Autor
Raadio Elmar

Raadio Elmar saates „Mitte ainult muusikast“ käis külas näitleja ja teatrijuht Garmen Tabor. Ta rääkis, mis teeb teatritöö põnevaks ja maagiliseks, millal on laval ja saalis erilist elevust tunda ning ka juhiks olemise väljakutsest.

Kust tulevad mõtted ja inspiratsioon? „Ma arvan, et mind inspireerib kõige rohkem muusika,“ ütles Garmen. Kuna tema tädi õppis muusikakoolis ja konservatooriumis ning kõik õed õppisid muusikat, siis neljandas viiendas klassis nõudis ka Garmen muusikaõpinguid. „Viiulit ja klaverit olin ma kodus mänginud, aga esimene lugu, mille ma õe kõrvalt ära õppisin, oli „Vildist kübar“. Sellel ajal oli võimalus valida, kas puhkpillid või akordion, mida muusikakooli minna õppima. Valisin akordioni, kuigi see polnud esimene armastatud pill. Aga edaspidises elus on see ikkagi kasukus tulnud, et natukene mõistan seda pilli mängida,“ ütles Garmen.

Garmen rääkis saates muusikavalikut tehes, et ilmselt paljud tema põlvkonna tüdrukud olid armunud tunnustatud ja armastatud lauljasse. Kellesse, kuulake siit:

15. aprill 2023
Author
Raadio Elmar