neljapäev23. mai 2024

Estin avalikustas karjääri lõpetamise põhjuse

8. juuni 2023
Autor
Gregory Landrat
Sotsiaalmeedia ja erilahenduste toimetaja

Raadio Elmar hommikuprogrammis ajasime juttu Eesti popmuusika ajalugu teinud lauljatar Estiniga. Uurisime, kuidas sai tema teekond lauljana alguse ning miks on ta otsustanud just nüüd tõmmata sellele karjäärile joone alla.

Noorena ei osanud lauljatar enda tähelendu ette kujutadagi. „Ma arvasin, et minu elus on kõige tähtsam sport, aga juhtus nii, et hakkasin laulma,“ räägib Estin. Laulmist õppis ta ise ning esialgu oli laulja sõnul isegi imelik, et kuulsaks saades temast räägiti. „Ma ei ole ju tegelikult muusik ega laulja, ma olen pigem meelelahutaja,“ sõnab ta. Estini sõnul kuuleb ta ikka enda laule ka Soome raadiotest, kuid enda kiitmisel jääb lauljatar tagasihoidlikuks: „See on väga meeldiv, et mängitakse, aga ma ei kuula seal eriti ennast laulmas, pigem kuulan nagu iga teist lugu. Ei ole sellist tunnet, et oh, kuulake nüüd.“

Kõikidel fännidel on võimalik Estinit viimast korda lavalaudel näha just sel reedel Grillfestil. Laval on koos temaga originaalkoosseisu tantsupoisid, tantsutrupp Lancy ja loomulikult Hovery Covery. Lisaks kuuleb ka lauljatari värskeimat ja ühtlasi viimast lugu „Nii lubatud sai“.

Miks on Estin ikkagi otsustanud nüüd muusikukarjäärile lõpu teha? Kuula ja saad teada:

8. juuni 2023
Author
Gregory Landrat
Sotsiaalmeedia ja erilahenduste toimetaja