kolmapäev19. juuni 2024

Elmari suvine kuulamismäng Võidukood

1. juuli 2022
Autor
Raadio Elmar

4.-29. juulini selgub igal tööpäeval raadios Elmar üks võitja, kes saab kingituseks minipuhkuse AQVA Hotell ja Spaas, mis sisaldab ühe öö majutust kahele standardtoas koos piiramatu vee- ja saunakeskuse kasutuse ja rikkaliku hommikusöögiga. Kokku kingime Elmari kuulajatele 20 minipuhkust AQVA Hotell ja Spaa’s.

Igal tööpäeval kõlab Elmari eetris neljast numbrist koosnev kood. Numbreid öeldakse välja ühekaupa ja suvalisel hetkel. Kui saate kokku neljakohalise võidukoodi, saatke see eurose SMSiga lühinumbril 1511. Tähtis ei ole sõnumi saatmise kiirus, vaid numbrite õige järjekord. Ainult õiges järjestuses koodi saatnute vahel läheb igal tööpäeval loosi suurepärane auhind: Minipuhkus AQVA Hotell ja Spaas, mis sisaldab ühe öö majutust kahele standardtoas koos piiramatu vee- ja saunakeskuse kasutuse ja rikkaliku hommikusöögiga. Kokku kingime Elmari kuulajatele 20 minipuhkust AQVA Spaa’s. Auhind jõuab võitjani kinkekaardi kujul.

AQVA hotellis on 120 kaunist numbrituba, sealhulgas 3 eri-ilmelist ja luksuslikku sviiti: jaapanipärane zen, idamaine 1001 ööd ning grandioosne, oma auru- ja leilisaunaga Caesari sviit. AQVA spaakeskuses leiab luksusliku valiku massaaže ning eraldi hoolitsusi ka lastele ja meestele. Eesti spetsialistide kõrval viivad hoolitsusi ja massaaže läbi ka filipiini massöörid.

AQVA vee- ja saunakeskuses on mitmeid erinevaid basseine: koskedega lainebassein, vastuvoolu ujumisrada, mitmete massaazivõimalustega lõbubassein, aastaringselt avatud välibassein, 25-meetrine kuue rajaga sportbassein, valgusefektidega liutoru, 2 lastebasseini ning mullivannid. Lõõgastuda saab 8-s erinevas saunas: kadakasaun, samblasaun, infrapunasaun, soolasaun, aurusaun ja kolm eri kuumusega leilisauna.

Loe lähemat: http://www.aqvahotels.ee/

Tutvu mängu reeglitega allpool:

KORRALDAJA

1.1. Elmari kuulamismängu "Võidukood" (edaspidi: Mäng) korraldab Duo Media Networks OÜ registreeritud asukoht Harju maakond, Tallinn, Tartu mnt 80, 10112, registrikood 10184643, e-post elmar@elmar.ee, telefon 7 427 520 (edaspidi: Korraldaja).

MÄNG JA MÄNGUS OSALEMISE REEGLID

2.1. Mäng toimub argipäeviti ajavahemikul 04.07-29.07.2022.

2.2. Mängu kujul on tegemist Eesti Vabariigis toimuva tarbijamänguga ja osaleda võivad kõik täiskasvanud raadio Elmar kuulajad, välja arvatud Duo Media Networks OÜ töötajad.

2.3. Mängus osaleja kinnitab Korraldajale enda kohta esitatud andmete õigsust, tema vastavust Mängu reeglitele, nendega nõustumist ning soovi Mängus osaleda.

2.4. Mängus osalemiseks tuleb kuulata raadiot Elmaar, kus igal tööpäeval kõlab neljast numbrist koosnev kood. Numbreid öeldakse välja ühekaupa ja suvalisel hetkel. Kui saate kokku neljakohalise võidukoodi, saatke see lühinumbril 1511. Ühe sõnumi hind on 1€. Oluline on numbrite õige järjekord. Õiges järjestuses koodi saatnute vahel läheb igal tööpäeval loosi auhind.

2.5. Kõikides raadio Elmar Mängudes kehtib kuupiirang st.ühe kuu jooksul võib võita ühe Mängu auhinna.

AUHIND JA AUHINNA JAGAMISE REEGLID

3.1. Auhinna on välja pannud AQVA Hotell ja Spaa.

3.2. Auhinnaks on minipuhkus AQVA Hotell ja Spaas, mis sisaldab ühe öö majutust kahele standardtoas koos piiramatu vee- ja saunakeskuse kasutuse ja rikkaliku hommikusöögiga. Kokku kingime Elmari kuulajatele 20 minipuhkust AQVA Spaa’s. Auhind jõuab võitjani kinkekaardi kujul.

3.3. Võitjaga võetakse personaalselt ühendust seitsme tööpäeva jooksul alates loosimise toimumise kuupäevast ja lepitakse kokku võidu kättesaamine.

3.4. Kui Mängus osaleja eirab Mängu tingimusi või esitab Korraldajale enda kohta valesid või ebatäpseid andmeid, samuti muude ebaõnnestumiste korral (Korraldajal ei õnnestu nädala jooksul auhinna võitjaga kontakti saada e-posti või telefoni teel, või kui võitja pole auhinda vastu võtnud hiljemalt nelja nädala jooksul alates võidu kuupäevast), mis ei ole tingitud Korraldaja süüst, ei vastuta Korraldaja Mängus osaleja auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest.

3.5. Auhinna kättesaamisega seotud kulutusi võitjale ei kompenseerita. Võitu ei asendata ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas.

3.6. Raadio Elmar toimetab auhinnad võitjale SmartPOST Itella pakiautomaati. Smartpostist tagasi raadiosse Elmar (Ülikooli 2a, Tartu) jõudnud auhindu hoiustatakse neli nädalat alates võidu kuupäevast.

4. MUUD TINGIMUSED

4.1 Osaleja kinnitab, et on teadlik et Kampaanias osaledes töötleb Korraldaja tema isikandmeid vastavalt AS Postimees Grupp ja Duo Media Networks OÜ isikuandme töötlemise üldpõhimõtetele (loe lähemalt siit). Kampaanias raames enda isikuandmete edastamisega Korraldajale, annab osaleja Korraldajale nõusoleku töödelda tema isikuandmeid kampaania läbiviimiseks, võitja väljaselgitamiseks, võitja välja kuulutamiseks (s.h. avalikustamiseks), Kampaania auhinna kohale toimetamiseks ning Kampaaniaga seotud informatsiooni edastamiseks.

4.2 Isikuandmeid säilitatakse 3 kuud alates Kampaania võitja väljaselgitamisest.

4.3 Vääramatu jõu (force majore) asjaolude ilmnemisel on Korraldajal ühepoolne õigus katkestada Kampaania ja jätta auhind välja loosimata ja võitjale üle andmata, teavitades sellest Kampaanias osalejaid koheselt Kampaania veebiartikli vahendusel.

4.4 Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.

4.5 Kõik pretensioonid seoses Kampaania korraldamisega tuleb saata kirjalikult märkega "Võidukood" hiljemalt nädal pärast mängu toimumist, käesolevates tingimustes toodud kontaktidele. Duo Media Networks OÜ lahendab pretensioonid hiljemalt 30 kalendripäeva jooksul alates pretensiooni laekumisest.

1. juuli 2022
Author
Raadio Elmar