neljapäev23. mai 2024

Elmari suvegrill on nagu lemmiklaul

6. mai 2022
Autor
Raadio Elmar

Taas on müügil Elmari suvegrilli tooted. Valikus on klassikaline grill-liha, klassikaline kanašašlõkk ja lepasuitsu grillvorstid juustuga. Leia poest või osta Linnamäe Lihatööstuse veebipoest! Loe lähemalt SIIN!

Linnamäe Lihatööstuse toodete märksõnadeks on kvaliteetsus, värskus ja eksklusiivsus. Toodete eelisteks on naturaalsus ja puhtus. Need on valmistatud kohalikust toorainest: Eesti päritolu sea- ja mahedast rohumaaveiselihast ning Eestimaa metsadest kütitud ulukitest.

Linnamäe Lihatööstuse peamiseks prioriteediks on kvaliteet, milles järeleandmisi ei tehta – 2021. aastal omistati ettevõttele sertifikaat toiduohutuse juhtimise süsteemile, mis vastab standardile ISO 22000:2018. Ettevõtte meeskond on võtnud eesmärgiks edendada ulukiliha tarbimist Eestis, kuna eestlaste hulgas tarbitakse ulukiliha elaniku kohta oluliselt vähem kui keskmiselt Euroopas.

Raadio Elmar tiimil on erakordselt hea meel teha ka sel suvel koostööd Linnamäe Lihatööstusega ja tuua teieni Elmari suvegrilli imemaitsvad tooted. Ühte me lubame - need meistriteosed saavad olema teie grillipidude hitid.

Kaunist suve ja head mekkimist!

Valiku leiate SIIT:

Klassikaline grill-liha

Klassikaline kanašašlõkk

Lepasuitsu grillvorstid

6. mai 2022
Author
Raadio Elmar