kolmapäev19. juuni 2024

Elmari laul 2021 on selgunud! Enim hääli kogus Shanoni «Paar tundi veel»

30. detsember 2021
Autor
Raadio Elmar

Elmari laul 2021 on selgunud! Enim hääli kogus Shanoni esituses «Paar tundi veel». Hittlaulu muusika on kirjutanud Taavi Immato ja Janek Harik ning sõnad Taavi Immato. Laul valmis käesoleva aasta juunikuus. Täname kõiki hääletajaid! Kuula võidulugu SIIN.

Raadio Elmar aasta popim laul selgus 30. detsembri õhtul ja selleks osutus Shanoni esituses «Paar tundi veel». Hittlaulu poolt hääletas 33% kõikidest kaasalööjatest ja oma hääli sai anda 1.-23. detsembrini.

Seekord sai parimat valida 11 laulu hulgast, sest just niipalju lugusid püsis käesoleval aastal raadio Elmar edetabelisaate esikolmikus kuus või rohkem nädalat. Elmari laulu valimine on olnud aastatepikkune traditsioon ning ettevõtmise raames on oma hääli jaganud kümned tuhanded eestlased. Täname siinkohal kõiki hääletajaid!

Muidugi oleme südamest tänulikud ka kohalikele muusikutele, kes läbi suurepärase loomingu hoiavad ja rikastavad meie kultuuriruumi ning annavad head materjali edetabelisaadetele.

Lisaks Shanoni loole olid tiitlile Elmari laul 2021 konkureerimas ka Curly Stringsi «Taevas seab riidu», Egert Milderi «Free again», Ivo Linna, Robert Linna & Supernova «Ma olen siin», Karl-Erik Taukari «Superkangekaelne», Liis Lemsalu & Stefani «Doomino», Ott Leplandi ja Púr Múddi «Vaikida võib», Kerli Kivilaane, Ivo Linna & Supernova «Täna ainult päikest näen», Smilersi «Tee mis sa tahad», Wiiralti «Tähed» ja Pitsa «Kuulsaks».

Erisaade «Elmari laul 2021» oli 30. detsembri õhtupoolikul eetris nii raadios Elmar kui ka telesaatena Kanal 2 programmis. Vaata sündmuse pildigaleriid SIIN.

Kõikide hääletajate vahel läks loosi kolm minipuhkuse paketti Aqva Spaa sviidis ning auhinnad toimetas kohale Smartpost Itella. Kampaania korraldajad võtsid võitjatega personaalselt ühendust.

Möödunud aastate Elmari parima laulu valimiste tulemused on allpool:

Elmari laul 2020: Traffic «Üks kord veel»

Elmari laul 2019: Tanel Padar «Tartust Pariis»

Elmari laul 2018: Lõõtsavägilased «Kui laubä õhta jõudis»

Elmari Aastalaul 2017: Terminaator «13 sammu»

Elmari Aastalaul 2016: Liis Lemsalu «Sinu ees»

Elmari Aastalaul 2015: Elina Born ja Stig Rästa «Goodbye To Yesterday»

Elmari Aastalaul 2014: Ines «Torm»

Elmari Aastalaul 2013: Birgit «Et uus saaks alguse»

Elmari Aastalaul 2012: Ott Lepland «Kuula»

Elmari Aastalaul 2011: Ott Lepland «Tunnen elus end»

Elmari Aastahitt 2010: Koit Toome «Mälestused»

Elmar Aastahitt 2009: Liisi Koikson ja Marko Matvere «Tuulevaiksel ööl»

Elmari Aastahitt 2008: Elmariachi «Üksteiseta»

Elmari Aastahitt 2007: Smilers «Annika»

Elmari Aastahitt 2006: Hele Kõre, Kristjan Kasearu ja Terminaator «Siis kui maailm magab veel»

Elmari Aastahitt 2005: Rolf Junior «Nüüd ma tean»

Kuula Elmari laul 2021 võidulugu SIIN:

30. detsember 2021
Author
Raadio Elmar