teisipäev18. juuni 2024

Elmari jaanimäng

10. juuni 2024
Autor
Raadio Elmar

Suve kuulutav Elmari jaanimäng on kohal! Auhinnad on välja pannud Linnamäe lihatööstus, Credit24, Peipsiääre kurk ja Magaziin. Mängust osavõtmiseks tuleb kirjutada sõnumisse "Elmar" ja saata 1,5 eurone SMS numbril 1511. Igal tööpäeval helistame kahele sõnumisaatjale tagasi ja palume ennustada, mis temperatuur on jaanilaupäeval (23. juunil) kell 12 Tallinnas, Tartus ja Pärnus (ilmajaam.ee järgi). Ennustuse andja võidab ühe kahest päevaauhinnast. Elmari jaanimäng toimub tööpäeviti vahemikus 10.00–18.00, 10.-21. juunini. Välja arvatud nädalavahetused!

Elmari jaanimängus palume kuulajatel ennustada, mis ilm on 23. juunil kell 12.00 nii Tartus, Pärnus kui ka Tallinnas. Kõikide ennustajate vahel läheb iga päev loosi erinevaid auhindu. Päeva võitjatele helistame Elmari stuudiost ning uurime, mille alusel ennustus tehtud sai. Kõige täpsemate ennustajate vahel läheb 23. juunil loosi 100€ ja lisaks rikkalik auhinnakomplekt.

Elmari jaanimängu tingimused kehtivad perioodil 10.06-21.06.2024

  1. KORRALDAJA

1.1. Elmari jaanimängu (edaspidi: Mäng) korraldab Duo Media Networks OÜ, registreeritud asukoht Harju maakond, Tallinn, Tartu mnt 80, 10112, registrikood 10184643, e-post reklaam@postimeesgrupp.ee (edaspidi: Korraldaja).

  1. MÄNG JA MÄNGUS OSALEMISE REEGLID

2.1. Loosimises osalemiseks tuleb teha ennustus, mis ilm on 23. juunil kell 12.00 Tartus, Pärnus ja Tallinnas ilmajaam.ee järgi. Saatke ennustus koos oma nime ja märksõnaga "Elmar" 1,5€ SMSiga numbrile 1511.

2.2. Mängu kujul on tegemist Eesti Vabariigis toimuva tarbijamänguga ja osaleda võivad kõik täiskasvanud raadio raadio Elmar kuulajad, välja arvatud Duo Media Networks OÜ töötajad.

2.3. Mängus osaleja kinnitab Korraldajale enda kohta esitatud andmete õigsust, tema vastavust Mängu reeglitele, nendega nõustumist ning soovi Mängus osaleda.

2.4. Selleks, et osaleda Mängus tuleb saata sõnum numbril 1511. Ühe sõnumi hind on 1,50 EUR.

2.5. Auhinnafondi loosimises kehtib piirang: üks auhind ühe osaleja kohta.

  1. AUHIND JA AUHINNA JAGAMISE REEGLID

3.1. Auhinnad on välja pannud Credit24, Linnamäe Lihatööstus, Peipsiääre Kurk, Magaziin.

3.2. Elmari jaanimängu auhindadeks on erinevad auhinnakomplektid

Magaziini komplekt: Kuppelgrill 38.5cm (Kuppelgrill 38,5 cm, Grillsüsi Tulejumal 2.5kg, Bluetooth kõlar TEKMEE, Sääsetõrjevahend Diffusil Plus (sääskede ja puukide vastu) 100ml.

Peipsiääre Kurgi komplekt: 5kg värsket kurki, 6 pakki Peipsiääre värsket soolakurki 500g, 4 pakki Peipsiääre kurgisalatit 400g.

Linnamäe Lihatööstus paneb välja komplekti, mis sisaldab:

Hirvelihaga poolsuitsuvorst juustuga 330 g

Põdra snäkk 85 g

Juustune grill-frankfurter 380 g

Veiseliha äkis 110 g

Passion-vilja broilerikintsuliha šašlõkk 600 g

Suitsuse paprika marinaadis grill-liha 500 g Ürdine seašašlõkk kaelakarbonaadist 500 g

Veise grillsteik 255 g

Pardi rinnafilee marinaadis ~400 g

Kauaküpsenud suitsune ahjuribi ~700 g

Credit24 paneb vaheauhindadena välja 50€.

Iga päev on valitakse kaks võitjat, ühele võitjale üks auhind.

Peaauhind 23.juunil õigesti ennustajale:

Magaziin Autokülmik, Credit24 100€, Linnamäe Lihatööstuse pakk lihatoodetega ja Peipsiääre Kurgi poolt komplekt: 20 kg värsket kurki, 6 pakki Peipsiääre värsket soolakurki 500g, 6 pakki Peipsiääre kurgisalatit 400g.

3.3. Võitjaga võetakse personaalselt ühendust seitsme tööpäeva jooksul alates loosimise toimumise kuupäevast ja lepitakse kokku võidu kättesaamine.

3.4. Kui Mängus osaleja eirab Mängu tingimusi või esitab Korraldajale enda kohta valesid või ebatäpseid andmeid, samuti muude ebaõnnestumiste korral (Korraldajal ei õnnestu nädala jooksul auhinna võitjaga kontakti saada osalemiseks jagatud telefoni teel, kui osaleja ei jaga auhindade kättesaamiseks vajalike isikuandmeid, või kui võitja pole auhinda vastu võtnud hiljemalt nädala jooksul alates võidu kuupäevast), mis ei ole tingitud Korraldaja süüst, ei vastuta Korraldaja Mängus osaleja auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest.

3.5. Auhinna kättesaamisega seotud kulutusi võitjale ei kompenseerita. Võitu ei asendata ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas.

4. MUUD TINGIMUSED

4.1 Osaleja kinnitab, et on teadlik et Raadiomängudes osaledes töötleb Korraldaja tema isikandmeid vastavalt vastavalt MM Grupp OÜ ja Duo Media Networks OÜ isikuandme töötlemise üldpõhimõtetele (loe lähemalt SIIT ja SIIT). Kampaanias raames enda isikuandmete edastamisega Korraldajale, annab osaleja Korraldajale nõusoleku töödelda tema isikuandmeid kampaania läbiviimiseks, võitja väljaselgitamiseks, võitja välja kuulutamiseks (s.h. avalikustamiseks), Kampaania auhinna kohale toimetamiseks ning Kampaaniaga seotud informatsiooni edastamiseks.

4.2 Isikuandmeid säilitatakse 3 kuud alates Kampaania võitja väljaselgitamisest.

4.3 Vääramatu jõu (force majore) asjaolude ilmnemisel on Korraldajal ühepoolne õigus katkestada Kampaania ja jätta auhind välja loosimata ja võitjale üle andmata, teavitades sellest Kampaanias osalejaid koheselt Kampaania veebiartikli vahendusel.

4.4 Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.

4.5 Kõik pretensioonid seoses Kampaania korraldamisega tuleb saata kirjalikult märkega "Elmari jaanimäng" hiljemalt nädal peale mängu toimumist, käesolevates tingimustes toodud kontaktidele. Duo Media Networks OÜ lahendab pretensioonid hiljemalt 30 kalendripäeva jooksul alates pretensiooni laekumisest.

10. juuni 2024
Author
Raadio Elmar