teisipäev18. juuni 2024

Curly Strings võtab esinemispausi

19. mai 2023
Autor
Tiiu Sommer

Armastatud folkansambli selle suve ainus esinemine on planeeritud augusti lõppu, aga vahepealsel ajal puhkavad päriselt ainult pooled bändi liikmed, sest Eeva ja Villu Talsi pere saab juba lähimatel päevadel lisa.

«Teame Villuga mõlemad, et umbes paari kuu pärast saabub hetk, mil me tahaks juba väga lavale minna, et korrakski sellest kodusest rutiinist ja mähkmete vahetamisest välja saada,» tunnistas Eeva Talsi raadio Elmar hommikuprogrammis «Ärka, kaunis maa!».

Lõikuskuul Eesti Vabaõhumuuseumis toimuva kontserdi ettevalmistused käivad tohutu entusiasmiga, kaasatud on lokiansambli suurimad sõbrad Estonian Voices ja nublu, sest kümme tegutsemisaastat ootab väärilist tähistamist.

Üllatusi jätkub ka praegusesse hetke, sest üle paari aasta kostitab Curly Strings kuulajaid taas uue muusikaga. Värske pala nimega «Õnn» läheb nii tunnetes kui helikeeles tagasi bändi algusaegade juurde, tuletades meelde, miks omal ajal alustati. Positiivne, hoogne ja kerge muusika ei tähenda aga lati alt läbiminekut.

Kuula uut lugu ja jutuajamist siit ning saa teada, kui palju Curly Strings harjutama peab, et niimoodi mängida ja laulda:

19. mai 2023
Author
Tiiu Sommer