teisipäev18. juuni 2024

ANT ootab esinemiskutset just sellesse Eesti linna

23. aprill 2024
Autor
Katre Nael
Sotsiaalmeedia ja erilahenduste toimetaja

Mõned nädalad tagasi rõõmustas superstaari tiitliga pärjatud muusik ANT oma kuulajaid värske singliga „Tähealleel“. Muusik rääkis Elmari hommikuprogrammis naljaka loo, kuidas uus lugu valmis ning saime teada, mis on Anti lemmik türgipärane toit.

Uurides Antilt tema kodumaale iseloomulike toitude kohta, saime teada, et Türgis on igal piirkonnal oma toidukultuur, kuid tema sünnilinnas Istanbulis olid kõik rahvustoidud esindatud. „Dönerid ja kebabid mulle väga maitsevad aga pigem olen selline mereandide mees. Naudin krevette, kala ja värskeid salateid. Selliseid toite on lihtne ka Eestis teha, kui värsket toorainet leida,“ jagab Nurhan.

Anti uus lugu „Tähealleel“ sündis laulukirjutamislaagris, kus eestikeelset laulu kirjutasid koos soomlane ja türklane – nagu tõelises anekdoodis! Ant tunnistas, et demod tuli teha inglise keeles, sest eesti keeles sõnu kirjutada on talle raske väljakutse. „Peale kahte ja poolt kuud olime kokku salvestanud kaksteist demo. Andsin neid Universal Musicule, oma lähedastele ja bändile kuulata ning see versioon oli kõikide lemmik!“ jagas Ant. Singli „Tähealleel“ sõnad kirjutas Lauri Räpp, kes tegi Nurhani sõnul imelist tööd ning pani sõnadesse täpselt selle emotsiooni, mida muusik edasi tahtis anda.

Seda, missugusesse Eesti linna Ant esinemiskutset ootab, kuula siit:

23. aprill 2024
Author
Katre Nael
Sotsiaalmeedia ja erilahenduste toimetaja