kolmapäev19. juuni 2024

Ansambel Shanon jätab kavast välja lood, mida publik kaasa ei laula

30. mai 2023
Autor
Tiiu Sommer

Saabuvast suvest annab märku ansambli Shanon pikisilmi oodatud uus lugu «Nüüd ja praegu». Miks aga on nende piiriks ainult üks lugu aastas?

«Me ei jõua rohkem!» tunnistas läbi naeru raadio Elmar hommikuprogrammis «Ärka, kaunis maa!» bändi solist Taavi Immato, «oleme planeerinud ka enam, aga jah, tuleb sellise intervalliga ja see sobib meile ning tundub, et ka teistele.»

Taavi, kes on ise ka uudisteose teksti autor, kinnitab, et nagu pealkiri ja sõnad reedavad, sündis see positiivse emotsiooni pealt. Oluline on elada hetkes ja nautida sõpradega koosolemist. Kõlapildis liiguti tagasi Shanoni algusaegade poole ning toodi tagasi kärisevad kitarrihelid. Iga uus lugu tähendab, et mõni vanematest peab sellele kontserdil koha vabastama ning kõige selgem märk valiku tegemiseks on publiku kaasalaulmine. Uue loo sõnad õpivad fännid Taavi Immato sõnul ilmselt väga kiiresti pähe: «See ongi nende ülesanne ilmselt.»

Kindlasti pole kellelgi märkamata jäänud, et just suvisel perioodil on Shanonil väga palju esinemisi. Enne, kui uus lugu kõlama hakkab, vastab Taavi Immato küsimusele, mida ta muusikaga teenitud rahaga teeb. Kuula siit:

30. mai 2023
Author
Tiiu Sommer