kolmapäev19. juuni 2024

Alika Milova Eesti Laulu finaali eel: proovin olla selleks praadimiseks vaimselt valmis

2. veebruar 2023
Autor
Tõnu Tamm
tonu.tamm@duomedia.tv

Järgmisel laupäeval selgub Eesti Laul 2023, mis läheb esindama kodumaad Liverpoolis toimuvale Eurovisiooni lauluvõistlusele. Raadio Elmar hommikuprogrammis rääkis tänavuse konkursi finalist ja suurfavoriit Alika Milova, et tema loo populaarsus teeb teda ettevaatlikuks.

Alika sõnul on ta positiivsest tagasisidest meelitatud, kuid kihlveokontoreid ja ennustusportaale ta jälgima ei kipu. «Ühest küljest on kindlasti väga tore ja suur au, et inimesed mind usaldavad ja minu lugu neile meeldib. Teisest küljest teeb see olukorra palju pingelisemaks,» kommenteerib Alika enda loo populaarsust. «Kui vaadata näiteks poolfinaali esinemist, siis inimeste toetuse poolt oli kõik perfektne,» kiidab laulja oma austajaid.

Finaali eel plaanib ta anda oma etteastele viimase lihvi ning end suureks etteasteks valmis seada. «Proovin olla selleks praadimiseks ka vaimselt valmis,» lisab ta.

Alika võistlusloo «Bridges» kaasautor Wouter Hardy on juba ühe Eurovisiooni võiduloo kirjutanud. Nimelt on mehe sulest tulnud ka 2019. aastal Hollandile võidu toonud laulu «Arcade» lüürika.

Alika sõnul on Eurovisioonil osalemine olnud tema suur unistus juba varajasest noorusest peale. «Iga kord, kui vaatan Eurovisiooni, siis kujutan ette, et peagi tuleb see õige aeg ja hetk, mil saan ka mina olla seal laval,» lisab laulja.

Väga suur samm unistuse suunas on juba astutud, kuid viimane pingutus selle täitumise nimel tuleb teha lauljataril 11. veebruaril, mil valitakse tänavune Eesti Laul.

Kuula täispikka intervjuud Alika Milovaga siit:

2. veebruar 2023
Author
Tõnu Tamm
tonu.tamm@duomedia.tv