kolmapäev19. juuni 2024

Alen Veziko avaldas, mida hakkas tema keskeakriisis tegema

21. veebruar 2024
Autor
Katre Nael
Sotsiaalmeedia ja erilahenduste toimetaja

Alati hurmav Alen Veziko üllatab ka sel aastal just naistepäeva eel kuulajaid uue looga „Homse päeva laulud“. Koos uue lauluga esitleb Alen ka vastvalminud plaati. Seda, kas mehe jõusaalivaimustus on puhkenud keskeabriisi puhumise tõttu ning kas muusiku kirjakastid on endiselt täis kirju õrnema soo esindajatelt, selgus raadio Elmar hommikuprogrammis.

Lähenevale naistepäevale astub Alen vastu kontserttuuriga. „Ma küll lubasin sügisel, et ma ei korralda ise mitte ühtegi kontserti aga need naistepäeva asjad said ikkagi endal paika pandud,“ tunnistab mees ja tõdeb, et plaadi valmimise ja kontsertide tõttu on tööd üsna palju.

Muusik on hiljuti enda jaoks avastanud ka jõusaali ning nimetab seda „oma ajaks“. „Seal tõesti ei pea mõtlema mitte millegi peale. Lähen jõusaali, panen endale hea audioraamatu klappidest mängima ja unustan kogu maailma ära,“ räägib trennihunt.

Uus lugu „Homse päeva laulud“ on Aleni sõnul juba ligi kaks aastat vana ning algselt ei plaaninud muusik seda laulu ise avaldada, vaid kellelegi teisele pakkuda. „Nagu mu sõbrad ütlesid, siis iga keskeakriisis keskealine mees kirjutab ühe kantrilaulu ja mul umbes niimoodi see läkski,“ naerab Alen endamisi. Lõpuks andis muusik loo välja tänu oma nooremale tütrele, kellele isa lugu hoobilt meeldima hakkas.

Varasemalt olid Aleni postkastid täis kirju õrnema soo esindajatelt. Mis on austajatest saanud aga tänaseks, kuula siit:

21. veebruar 2024
Author
Katre Nael
Sotsiaalmeedia ja erilahenduste toimetaja